Kız Nasıl Tavlanır

Kız Nasıl Tavlanır

 

kiz-nasil-tavlanir

Erkeklerin en çok zorlandığı konulardan birisi beğendikleri kızları kendilerine sevgili etmekte oldukça zorlanmalarıdır. Bir kızı tavlama dan önce erkeğin duruşu ve adamlığı kızın doğal olarak ilgisini çekecektir. Kız olgun erkeklerden ve kendisine espiri yapan erkeklerden hoşlanır. Sürekli kıskanç bir ruh halini taşıyan erkeklerin ayrılık aşamaları sergiledikleri kıskançlık takıntılarından meydana gelmektedir. Kadınların ruhunu anlamak onlara yaklaşmasını bilmek gerekir. Rast gele sokakta yürüyen bir bayana merhaba ben sizden çok hoşlandım benimle çıkar mısınız diye saçma tekliflerde bulunan erkekler bayanlar tarafında dışlanmakta ve itici hale gelmektedir.

Hangi bayan bir erkeğin sokakta hemen tanışmasına hemen evet der. Eğer sürekli gördüğünüz birisi iseniz ve sürekli onu görme arzusuna girişiyorsanız yapmanız gereken biraz daha sabırlı olmak bu konuda aceleci olmamaktır. Kadınlar kendisinin peşinden giden ve bunu sürdüren erkeklerden etkilenebilirler ama evet kelimesi için baya bir zaman onların uğraşmasını isterler. Bunun sebebi gerçek sevgiyi anlayabilmekten kaynaklanmaktadır. Erkeklerin en dürüstünü bayanlar sever. Eğer art niyet taşıyor ve maksatları gerçekten farklı ise, kadının erkekten uzaklaşması hatta korkması oldukça normaldir. Kız nasıl tavlanır derseniz önce etkileyici bir konuşma ve zamana ihtiyacınız var. Kendinizden emin olduktan sonra duygularınızı harekete geçirmeyi planlayabilirsiniz.

Bunun için kadından size gelecek bir hamleyi bekleyin. O yeşil ışığı aldığınız zaman cesaretinizi toparlayabilir.Onunla önemli bir konu hakkında konuşma isteğinizi arz edebilirsiniz. Daha sonra aranızda bir gelişme olursa ona hemen seni çok seviyorum kelimesini kullanmayın. Ağır olun ve bunu en iyi zamana saklayın. Erkekler ne kadar olgun davranırsa kadınlar bunu daha fazla fark edecek ve istenilen harekete her iki taraftan da olumlu bir şekilde gelişecektir. Kadının ince ve zarif düşüncelerini anlamanız için ona yaklaşma sanatınızı iyi geliştirmeniz gerekir.

Bir önceki güzel sözümüz olan Doğum Gününde Sevdiğinize Nasıl Sürpriz Yapmalısınız başlıklı yazımızda Doğum Gününde Sevdiğinize Nasıl Sürpriz Yapmalısınız gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.