Platonik Aşk Sözleri

Platonik Aşk Sözleri

 

platonik-ask

Platonik aşk yaşayan insanlar bu sitede platonik aşk sözleri bulabilirler. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. İster kısa mesaj olarak arkadaşlarınıza yollayın. Ya da isterseniz sosyal medyada da paylaşabilirsiniz. Bu siteye bir göz atmanızı tavsiye ediyorum. Ayrıca görüşleriniz varsa da bu siteye yazabilirsiniz. Ne zaman sen aklıma gelsen yüreğim çırpıp duruyor bilesin. Yine sabah aşk acısıyla uyandım. Geçmek bilmiyor bir türlü benim duygularıma yağmur ıslatıyor ve duygular ile birlikte hafif bir sis de vardır. Kusura bakma seni habersizce sevdim ben. Kilometreler aşka mesafe değil. Aşka mesafe olan gözlerdeki uzaklıktır. Bazı insanların uzaktan da yüreğinin sıcaklığını hissedebilirsiniz.

platonik-ask-sozlerinden

Öyle yıllar yaşadım ki ben o yılları unutamam. Platonik aşk ateşe benzer. Yanar, yanar durursun. Ama bağırsan da ve çığlık atsan da kimse birr şey yapamaz. Çare yoktur. Platonik aşk sadece rüyalarda ve hayallerde yaşanır. Platonik aşk yaşamak cesaret ister. Cesareti olan platonik aşk yaşasın. Platonik aşk hem çok zor hem de kısa süre bir aşk acısıdır. Platonik aşk kısa sürer ama aşk acısı çok olmaktadır. Platonik aşk yaşayan bay ve bayanlar yemek yiyemez ve gün boyu su içmeyi bile unuturlar. Aşklarını kendi yaşarlar ve iki kişilik aşk besledikleri için çok zorluk çekerler. Sanki çalışıyormuş gibi oluyor.

platonik-ask-sozleri

Platonik aşk sözleri en güzel ve anlamlı olanları bu sitede yer almaktadır. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Yapmanız gereken şey sadece sitemize girin ve platonik aşk sözleri incelemek olacaktır. Güneşler platonik aşklarına tesellimiz olsun. Gözlerini her gördüğümde umut oluyor bana. Gizli hayranım olmaya ne zamana kadar devam edeceğim. Senin benden haberin olmayabilir ama benim senden hep haberim var. Uzaklık olsa da yine sever insanlar birbirini. Ama ne çare karşılıksız olduğu zaman yanımda olsa bile yine de sevemem sarılamam. Seni anlattığım kişilere seni ne kadar sevdiğimi.

platonik-ask-sozler

Ben sadece seni uzaktan seviyorum ve uzaktan sevmeye de devam edecek gibiyim. Platonik aşk yaşayan insanlar hep göz yaşı döker. Ben aşkımı hiç bir söze sığdıramam ki. Seni öyle çok seviyorum. Platonik aşklar hep rüyalarda buluşur çok acı bir durum. Kalplerimiz birlikte atıyorsa mesafeler bile görmezden gelecektir. Ben sana sadece hayallerde ve rüyalarda öpüp sarılıyorum. Böyle güzel platonik aşk sözleri okuyup rahatlamaya sizinde ihtiyacınız vardır.

Bir önceki güzel sözümüz olan En Ağır Laflar başlıklı yazımızda En Ağır Laflar gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.