Sevgi Sözleri

Sevgi Sözleri

sevgi-sozlerinden-

Bu sayfada sevgi sözleri içermektedir. En yeni ve en anlamlı sevgi sözleri bu sitede bulabilirsiniz. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Bizim sevgimiz cam kırıkları gibidir. Bir kanar ve bir de yaralar. Hayatı en güzel yaşamak için aşkınızı ihtıraslı yaşayınız. Rüzgarlar sertleştiği zaman daha çok karanlık geceleri severler. Yani benim seni sevdiğim gibi. Bana göre aşk seni anlatmaktadır. İnsanlar her güzeli güzel bulmazlar. İnsanlar sadece sevdiğini güzel bulmaktadır. Gökyüzünüzde nasıl yıldız çoksa ve ay bir taneyse bu şekilde yeryüzünde de insan çok ve sen de bir tanesin. Sevgilinize sevgi sözleri göndermek istiyorsanız bu sitedeki sevgi sözlerini kısa mesaj ile gönderebilirsiniz.

sevgi-sozlerinden

Sen bu dünyada en güzel hayatı ve en güzel de mutluluğu hakedecek olan insansın. Senin ismini kağıda yazamıyorum. Çünkü yerlere atılmasın diye. Senin resmini ise çizemiyorum. Görenler tutulur mu diye. Öyle çok seviyorum seni. Sana olan sevgimi ressam bile çizemez. Bunu sakın unutmayınız. İki aşık insan birbirlerinin aşkı için ağlıyorsa o iki aşık hiç bir zaman birbirlerinden kopamaz demektir. Asla bu hayatta ağlamayın, güçlü olun. Unutmayın ki sizin gülüşünü için mutlaka yaşayan bırileri vardır. Sen beni görmüyorsun ben de sende başkasını görmüyorum. Beni farkedemiyor ve beni göremiyor. Sonra da erkekler ilk adımı atar diyorlar. Kızlar ilk adım attığı zaman yanlış anlaşılıyor. Benim kalbim seni unutacak kadar vicdansız değildir.

sevgi-sozleri-

Ne kadar çaresizlik bir durum ki başını yasladığın erkeğin size hainlik yapması v size derin duygular beslememesi. Aşk bazen elma şekeri gibidir. Şekeri yediğiniz zaman sapı kalmaktadır. Bazen utanıyorum yalnızlığımı ve kelimeler bunu anlatmaya asla yetmemektedir. Sayfamda okuduğunuz uzun sevgi sözleri mesajları gibi kısa sevgi sözleri mesajları da yer almaktadır. Siz hiç sevdiniz mi. Karşılıksız, hesapsız, çıkarsız ve beklentisiz. İşte ben böyle sevdim. Şimdi yoksun yanımda beni yalnızlığıma mahkum ettin. Ama unutma sıra gelecek bende seni yalnızlığına mahkum edeceğim.

sevgi-sozleri

Gül nasıl dikensiz yapamazsa biz ikimizde birbirimiz olmadan yapamayız. Ne kadar zordur ki boşa geçen bir zaman ve zamanın da boş bir insan ile geçmesi de çok zor bir durumdur. Sevgi bazen kalpten değil de biraz da dışarıya karşı sevmektir. Yanı insanların gözüne soka, soka sevmek gerekir bazen. Halden anladığınız gibi aşktan da anlamalısınız. Seni gördüğümden beri gönlüme düştü ateşin. Ben lafla sevmem ben seversem kalbimle severim. Sen benim canımın içisin sen benim gönlümün sultanısın. Aşk yaraları zamanla değil sevgiyle iyileşir.

Bir önceki güzel sözümüz olan Bayram Sözleri başlıklı yazımızda bayram sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.