Sevgiliye En Güzel Aşk Mesajları

Sevgiliye En Güzel Aşk Mesajları Listesi

sevgiliye-en-guzel-ask-mesajlari-listesi

Sevgiliye en güzel aşk mesajları listesi olarak yazılan ve söylenenler gönlünüzdeki kişiye en güzel duygularınızın dile gelmiş cümleleri olmaktadır. Sevgili diyebildiğiniz kişi için söyledikleriniz aşk dolu sevgi dolu olmalıdır ki kalbini kazanabilesiniz. Aksi takdirde söylediklerinizde ikna edemez gönlünü kazanamazsanız işiniz zor demektir. Gönderdiğiniz hediyelerin yanına iliştireceğiniz küçük aşk masajları hediyenin manevi değerini arttıracaktır. Baharı beklemeye gerek kalmıyor sen ne zaman yanıma gelsen. Güneşin aydınlatamadığı geceleri aydınlatan sevgilim, geldiğin her gece gündüzdür bana. Hayatında her şeyi bir sıraya koymalısın aşkım, önce gözyaşlarını sil, sonra buna neden olan zalimleri. Benim kalbim sana kalem olsun, kâğıt olsun, istersen mutluluk yaz dolsun sayfalar, istersen hüzün yaz solsun sayfalar, yeter ki sen yazmış ol.

sevgiliye-ask-mesajlari-listesinden

Bahar gibi olmalı bütün aşklar, önüne baktın mı yemyeşil düzlükler, arkana baktın mı rengârenk tepeler. Sevdamızın adını koyalım diyorsun, ama derler ki adını koyarsan büyüsü bozulur. Sen bana hep gülümse, senin yüreğinin gülüşleri ile aydınlansın yüreğim. Sevgiliye en güzel aşk mesajları listesi düzenlenirken özellikle sosyal medyada gençlerin birbirine gönderdiği en güzel sevgi sözleri yer almaktadır. Sabahlara kadar gecelerin sabah olmasını beklerken, bilirim ki sabahın ilk güneşi sen olursun yüreğimde. Ciğerimdeki nefesim damarımdaki kanımsın, sen benim tek hayalim, gerçeklerimin aynası ol isterim.

sevgiliye-ask-mesajlari-listesi

Sabah uyandığımda sol yanım eksik kaldı, çünkü sen yoktun yanımda, kalbimin tek hakimi. Yürekler sevgiyle dolsun diye dua ediyorum, bende olanın herkeste olmasını istiyorum, sen bende oldukça iyilik meleği oluyorum. Sevgilim dedim sana sevgili ol diye, gönlümün içine girdiğin gün kiracım ol demedim ev sahibim ol diye. Sabah seninle uyanınca zaten tan yeri ağarmış oluyor, gönlümün ateşi. Hava ne kadar soğuk olursa olsun, ateşim yanmasa da, güneş ısıtmasa da, sen yanımda ol yeter. Geceleri korkutur yüreğimi, sadece sen olmayınca yanımda ey sevgili. Yarının ne olacağını bilmiyorum, ama tek bildiğim yarın ve tüm yarınlarda yüreğimde olacağın aşkım.

sevgiliye-ask-mesajlari

Aşkım dediğim her cümlenin içinde sen olduğunu bilmenin rahatlığı ile yazıyorum tüm kelimeleri. Sevgiliye en güzel aşk mesajları listesi yazmak için duygusal düşünmek ve sevmek yeterli olacaktır. Yeter ki sevmesini bilmeli. Yürek burkuluyorsa eğer bir film seyrederken, bilmelisin ki âşıklar ayrılmıştır. İşte benimde canım yanıyor her ayrılık sahnesinde senden ayrılacağım diye, sakın yüreğimi terk etme aşkım. Aşkların en büyük bedenini aldım sana içinde bende olayı m diye.

Bir önceki güzel sözümüz olan En İlginç Cep Telefonu Mesajları başlıklı yazımızda En İlginç Cep Telefonu Mesajları gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.