Umut Sözleri

Umut Sözleri

umut-sozleri

Bu sitede en güzel umut sözleri var ve okurken de emin olun ki çok keyif alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Umut demek cesaret demektir. Bunu sakın unutmayınız. Bu hayatta ya umutsuz olursunuz ya da ümitsiz olursunuz. Ümitsiz olduğun her neyse sizden uzak durur. Umut etmeden umduğunuz bulamazsınız. Ümitsiz olan insanın yaşama zevki olmaz. İnsanları canlı tutan şey umuttur. Umut yoksa hayat yok demektir. Umut ettiğiniz zaman acılarınız da hafifler. Yaşam varsa eğer umut da var demektir. Tam vazgeçeceğiniz yerde her zaman umut fısıldamaktadır. Hepimizin bir umudu vardır mutlaka. Hayatınız boyunca asla umutsuzluğa düşmeyin. Cesaretsiz olan insanlar umutsuz olan insanlardır.

umut-sozleri-hakkinda-

Umudunuz kalmadığı zaman arzularınız da uçup gider. Umut ile yaşamak güzel şeydir. Karanlık günlerinde bile umut etmeyi bilmelisiniz. Mağlubiyete uğrasanız bile siz siz yine umutsuzluğa asla kapılmayın. Umut sözleri için kesinlikle bu siteyi ziyaret etmenizi öneriyorum. Umut insanları özgür bırakmaktadır. Gülüşünüze kurşun sıkmak isteyenler çok ama siz o kurşunlara asla teslim olmayın. Sonsuza kadar sürmesini istediğiniz şeyleri yarım bırakın. Umutsuz olduğunuz zaman karanlıklar hep var olacaktır. İnsanlar müzik dinlerken kurdukları hayallerin gerçekleşmesini isterler. Bazen uzaklara dalıyoruz. Sonra da aynı semalarda buluşuyoruz.

umut-sozleri-

Hiç bir zaman umudunuzu bırakmayın. Göç eden kuşlar gibi gelir umutlarım. Hayatta en çok sevdiğim üç şey sen, kalbim ve umudumdur. İnsanları yaratan şey hep umutlarıdır. Hastalara en iyi gelen şifa umuttur. Güneşin doğduğu yerde hep bir umut vardır. Umut bittiği zaman yaşamak zorlaşır. Geçmişinizi unutun umudunuzu yaratın derim. Umudunuzun olduğu yerde her zaman yaşam da vardır. Umudunu kaybedenler artık başka kybedecek hiç bir şeyleri yoktur. Umut inatla mutluluğu beklemek demektir. Umut insanların uyanık rüyasıdır. Her şey yok olsa bile bilin ki orada bile bir umut vardır.

umut-sozlerinden

Umut adeta yoksulun ekmeği olmaktadır. Korkuların seni mahkum eder ve umut da seni özgür bırakmaktadır. Allah bir kapıyı kapattıyysa bilin ki bin kapı açacaktır. Sevmek bana acı veriyor ama bir taraftan da umudum var. Sevdiğiniz insanları üzmeyin ve sizi seven insanları da sakın üzmeyin. Yoksa çok pişman olursunuz. Sevdiğin insanların değerini iyi bilin ki sonra boş yere üzülmeyin. Çünkü bu çok önemlidir. Sitemizde çok güzel umut sözleri var ve çok fazla da insanlar tarafından ziyaret edilmektedir.

Bir önceki güzel sözümüz olan Kader Sözleri başlıklı yazımızda Kader Sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.