Yeni Özlem Sözleri

Yeni Özlem Sözleri

yeni-ozlem-sozleri-2017

Sitemizde yeni özlem sözleri ile karşılaşacaksınız. Anlam içeren ve kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz özlem sözleri ile artık her şey daha kolay bir hale gelecektir. Özlediğiniz arkadaşlarınız, özlediğiniz sevgiliniz ve ailenize de yeni özlem sözlerinden herhangi birini mesaj yoluyla sosyal medyada da paylaşabilir ve istediği kişiye de etiketleyebileceksiniz. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Yüreğim sus ne olur özlüyorsun biliyorum ama susman lazım bunu unutma. Boğazım düğümlenmiş bir halde anılar etrafımda ve seni içimde bitiremiyorum çok özlüyorum seni. Benden uzakta olsan ne olur ki önemli olan anlaşmaktır. Özledim seni sevdiğim. Aşk bir çılgınlıktır. Özlemek ise bir hüzündür. Gözlerin o kadar güzel ki özlemek inan mümkün değil. Özlemek güzeldir. Ama geleceğini biliyorsam. Özlüyorum evet. Benim özlediğim bana hiç bir zaman seni seviyorum demeyecek biridir. Sayfamızda aradığınız yeni özlem sözlerinden resimli olanlarını da bulabilirsiniz. Hasret çeken herkes bu sitedeki yeni özlem sözleri çok iyi gelecektir. Bunu sakın unutmayınız.

yeni-ozlem-sozleri-2017-

Herkesin mutlaka kalbinde özlediği birileri vardır. Özlediğinizi söyleyemiyorsanız ya da özlediğinizi sözler ile anlatıp karşınızdaki insanı mutlu edebilir ve kendinizi de daha iyi ifade edebilirsiniz. Sitemizde özlem sözleri anlamlı ve aynı zaman da çok etkileyicidir. Bu yüzden de sitemizi ziyaret eden bir çok insan vardır. Özlem kokusu vardır ya işte o özlem kokusu çok ağır bir kokudur ve asla bitmeyen bir kokudur. İnsan özlediği zaman haykırmak ister ve eğlenmek ister. Ama bazı insanlar ise bütün bunları yapamaz. Senin gülüşün çocuk kadar sıcak kanlı ve samimidir. Özleyen kişiler çok umutsuzdur uyuyamaz ve durmadan hayaller kurar. İşte o kişi benimdir. Özlemek demek ayrılık ve ağlamayı anlatır. Özlemenin tarifi kesinlikle budur. Sizi özleyenleri hiç bir zaman bırakmayınız. Özlemek çok acı verici bir histir. Anlatılmayacak kadar duygu ve bu duyguyu yaşayan insanlar da çok hassas insanlardır. Aşk yaşayan her insan mutlaka özlem olan duyguyu yaşar. Özlem insanın canını yakar ve adeta bir küle dönüştürür. Özlediğiniz her kimse özlediğinizi sözler ile ifade etmelisiniz. İçindeki duyguları dışa vurmalısınız diye düşünüyorum. Özlediğiniz insana özlediğinizi nasıl özlediğinizi anlatmak kadar güzel bir duygudur. Özlediğiniz zaman o insanın kıymetini işte o zaman anlarsınız. Hasret kaldım sevgine seni çok özledim bebeğim.

yeni-ozlem-sozleri

Her geçen gün seni daha çok özlüyorum. Benden çok uzaktasın be sevdiğim. Artık dayanamıyorum. Özleyen insan çok konuşmaz. Sessiz ve sakindir. Ben seni çok özlüyorum. Acaba o da beni özlüyor mu beni seviyor mu ve şimdi bu mesajı okuyor mu. Tam seni unutacağım diyorum sonra aklıma gözlerin geliyor bir türlü unutamıyorum. Hiç kimse senin yerini dolduramaz. Sen ve senin kalbin benim için çok değerli bil istedim. Her insan birilerini özler ve bu özlem sözleri de işte bunun içindir. Özlem sözleri ve özlem mesajları her zaman sitemizde bulunmaktadır. Seni özlememek ve seni kıskanmamak için önce cehennemin buz olması gerekmektedir. Bahar nasıl çiçeksiz olmazsa bende sensiz olamam sevdiğim. Bazı erkekler özlediğini anlatamaz ya sigara yakar ya da içki içer. Sana ne kadar sarılırsam sarılayım senin kollarını bıraktığım an özlerim ben. Bazı insanlar özlediklerini sözler ile değil de gözleriyle anlatırlar. Bazen de daha çok sevdiğine seni seviyorum demeyi özlersiniz. Özlemek kavuşacağını biliyorsan güzel ama kavuşacağını bilmiyorsan o zaman ızdıraptır. Mesafeler var ya mesafeler insanları özlemeye hep mecbur eder. Vazgeçilmez olduğunu bilirsin ama özlersin işte yapacak bir şey yok. Seni özledim evet. Hak etmiyor biliyorum ama sadece seni sevdiğim için özlüyorum.

Bir önceki güzel sözümüz olan 2017 Anneler Günü Sözleri başlıklı yazımızda 2017 Anneler Günü Sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.