Aşk İçeren Sözler

Aşk İçeren Sözler

 

 

ask-iceren-sozler-hakkinda-bilgi

Sizlere bu sitede aşk içeren sözler paylaşacağız. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. En güzel aşk içeren sözler yazmaya çalışacağız. Aşk içeren sözler yazmaya çalışacağız. Belki bir gün evlenip çocuğumuz olursa bana benzerse şair sana benzerse eğer şiir olsun ya. Seni gördüğüm gün en güzel gündür. Senin gördüğün gün en güzel gündür. Senin bakışların bir kuyu gibi beni içine çeker. Her gün seni çok düşünmekten saatler geçmez. Sen benim ezberimsin adeta. Seviyorsan bana sahip çık gözlerine başkalarına bakmasın. Benim hep sevilmeye ihtiyacım oluyor.

Couple Silhouette Breaking Up A Relation

İki kişinin hayali aynıysa o zaman bir ortak yerde buluşmaları gerekiyor. Kar yağdığı zaman hadi dışarı çıkalım diyen biri olmalı hayatında. Seni özlerken çok üşüyorum ben. Senin elini tuttuğum zaman ve gözlerine baktığım zaman ki o sıcaklık çok harikadır. Bundan hiç şüphen olmasın. Aşk demek hiç kimseyi onun yerine koymamaktır. Bunu sakın unutmayınız. Seni nasıl sevdiğimi görmeniz için kalbimi söküp göstermem mi lazım anlamadım yani. Ben senin o güzel ruhuna aşık oldum. Gecenin karanlığında ışığım ol sevgilim.

ask-iceren-sozlerden

Bazı aşklar kelebeğin ömrü kadardır. Kaderim ol benim hayal kurmadan bul beni. Ben senin acından ve senin aşkından iki büklüm olmuş durumdayım biliyor musun. Kimse bana senin baktığın pırıltılı gözlerle bakmadı. Bazı sevgiler insanı ya süründürür ya da öldürür. Senin gelişin benim hayatımı temelli güzelleştirir. Beni kendine aşık ettin sonra beni toparladın ve beni tamamladın. Seni çok seviyorum aşkım. Bazı insanın sohbetini seversin bazı insanın gülüşünü seversin ve bazı insanın sesini seversin bütün bunlar aşktır. Kalbimin ritmini değiştiren yalnızca sensin. Sen benim canımın sahibisin ve sen benim kalbimin de sahibisin. Gönül ister ki beraber evlenelim. Mesafeler var aramızda sen bir yanda ve ben de bir yanayım. Sevgi zaman, zaman karşındaki kişiye nefret de duymaktır.

ask-iceren-sozler

Aşk hem mutluluk hem de insana acılar da tattırmaktadır. Bir şiir yaz bana beni benden alsın. Aşktan kaçan insanlar bir zaman sonra aşklarına yakalanırlar. Aşkın yaşı yoktur. Aşk zamansız yakalar insanı ve hiç olmamanız gereken birine aşık olduğunuzu fark edeceksiniz. Aşk diye bir şey yok diyenler duygusuz ve samimiyetsiz kişilerdir. Seni kalbimin içinde öyle bir yere yerleştirdim ki. Seni kimse kolay, kolay benden çıkaramayacaktır. Alkta mantık yoktur. Beyin ayrı telden çalar ve yürek de ayrı telden çıkar.

Bir önceki güzel sözümüz olan Umut Sözleri başlıklı yazımızda umut sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.