Cezbedici Sözler

Cezbedici Sözler

 

cezbedici-sozler

Bu sitede çok güzel ve anlamlı cezbedici sözler yer almaktadır. Olduğu kadar olsun olmadığına da kader diyeceğiz artık. Asıl marifet yağmurda değil bulutta idi. Benim gülüşümün olduğu yerde acı çekmen imkansızdır. Benim özlemimin azı, fazlası yok çünkü ben her saniye özlüyorum. Mekan her zaman bulunur ama huzur veren insanlar pek bulunmaz bu hayatta. Yanıma seni alabilirim ve herkesi de karşıma alabilirim. Başını dizime koy sen uykuya bende sana dalayım. Meşgul olduğum her an seni düşünüyorum bilesin. Bazen bir şehirin içinde sevdiğiniz var diye seversiniz. Elimde kalemim ve duygularımı yazıyorum kağıda. Sen güldüğün zaman ben her şeyi o an unutuyorum.

cezbedici-sozler-hakkinda-

Benim en sevdiğim renk senin gözlerinin rengidir. Kalpten seven insanlar aklından asla unutmazlar ne yazık ki. Güzellik geçici kalp güzelliği mezara kadardır. Bende olduğun için sen, sen değilsin yani. Özledin mi diye sordular. Sonra hayır dedim. Adın geçince göz yaşlarımı tutamadım. Aşkı ben senin gülüşünde tanıdım. Söylenen sözler hep kalpten çıkar. Ben bir insanı kolay, kolay sevemem. Benden çok uzaksın ama hep kalbimde yatıyorsun. Mutluluk demek karanlıktan aydınlığa geçmektir. Bu ve bunun gibi daha çok cezbedici sözler bulabilir ve okuyarak gerçekten de çok rahatlayacaksınız. Bu siteyi sizler için hazırladık. Sizler için bu sayfada cezbedici sözler hazırlamış olduk.

cezbedici-sozlerden

Hatta sosyal medyalarda da paylaşmanız mümkün olmaktadır. Cezbeden sözlerin romantik olması çok önemlidir. Hiç bir insan kalbinin kime aşık olacağını bilemezsiniz. Senin öyle güzel gülüşün var ki kelebeğin ömrü uzar yemin ederim. Anlamlı cezbedici sözler ile karşılaşacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Senin güzelliğin manzaralardan bile daha güzeldir. İnce sözler de kırar insanı yani kılıca benzer. Kırmızı bir gül vardır ya aşk yaşayacak ya da dikeninin acılarına katlanacaktır. Seveceksen sevdiğini mertçe seveceksin ve sevmelisin. Çok kusursuz bir aşk bulma yoksa dört dörtlük yalnızlık yaşarsın.

cezbedici-sozler-hakkinda

Yarım bıraktığını başkası tamamladığı zaman çok pişman olursun. Ben bir insanı sevmek için karşılık beklemem benim doğru kişi bulmak çok daha önemlidir. Benim içimdeki kalp kırıklığını ve içimdeki acıyı taşıyabilecek misin önce önce bunu düşünün. O kadar etkileyicisin ki yıldızlara benziyorsun adeta. Yüreğimde tek şey ve hayallerimde ki tek tutku da sensin. Sen zifiri karanlıklar yaşadığım zaman da beni aydınlatan sen oluyorsun.

Bir önceki güzel sözümüz olan Şehit Sözleri başlıklı yazımızda Şehit Sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.