Kısa Sözler 2017

Kısa Sözler 2017

kisa-sozler-2017-

İnsan duygusal bir varlık olduğu için hemen hemen her duyguyu yaşayabilmektedir. Annelik duygusu, aşk duygusu, öfke, sinir, stres, kaygı vb. birçok duygu insan için vardır ve birçok duyguyu aynı anda dahi yaşayabilmekteyiz. Bu yaşadığımız duyguları ise bazen sevdiklerimize ya da hoşlanmadığımız insanlara kısa ve özlü bir şekilde ifade etmek isteriz. İnsan özellikle aşık olduğunda ve sevdiğinde bazı sözler ile sevdiğinin gönlünü çalmak ve kendi duygularını bu sözler ile ifade etme ihtiyacı duyar. Bazen insanın yaşamış olduğu o yoğun ve güçlü his kısa bir sözde gizlidir. Eğer siz de sevdiğinize bu sözlerden paylaşmak veya mesaj atmak isterseniz kısa sözler 2017 ye bakmanızı tavsiye ederiz. Kısa bir söz ile kendinizi anlatın Günlük hayatta yaşadığımız olaylar ve etrafımızda olup bitenler bizleri duygusal anlamda her şekilde etkilemektedir. Bazen yaşadığımız olaylar ile mutlu olmayı tadarken bazen sinirlenir bazense üzülürüz. Her türlü duygu durumumuzu ise yakınlarımızla paylaşmak isteyebiliriz.

kisa-sozler-2017

Özellikle son yıllarda facebook, twitter, instagram gibi sosyal medya gruplarının çok sık kullanılması ile insanların kısa sözleri yazması da her geçen gün artmaktadır. Sosyal medyada uzun sözlerin pek okunmaması ve kısa sözlerin daha dikkat çekici ve daha kolay okunması da yine kısa sözlerin daha çok okunmasına yol açmaktadır. Birbirinden duygusal birbirinden güzel kısa sözler 2017 yılında da paylaşanları ve sevenleri tarafından okunmaktadır. Aşkınızı kısa sözler ile dile getirin Birbirine aşık olan veya hoşlanan çiftler de kısa sözlerden oldukça yararlanmaktadır. Özellikle erkekler hoşlandıkları kızlar için birbirinden güzel aşk dolu sözleri kızlara göndererek onların kalbini fethetmeyi başarabilmektedir. Oldukça anlamlı, kısa ve öz olan bu duygusal sözler ile kendinizi çok daha güzel bir şekilde ifade edebilir ve duygularınızı hoşlandığınız kıza açabilirsiniz. Aynı şekilde kızlar da hoşlandıkları erkeklere veya sevgililerine birbirinden anlamlı bu sözleri göndererek aşkını itiraf edebilir veya aşkını bu sözler ile ifade edebilirler.

 

Aşık çiftlerin oldukça beğenerek kullandığı kısa sözler 2017 yılında çok daha anlamlı sözler ile çiftler ile buluşmaktadır. Birkaç tane kısa söz örneği verecek olursak;

• Ben yine sana. Ben, hala sana…

• Güldüğünde nasıl seviniyorum güldün diye…

• 7 milyar gülüş var ama benim favorim senin…

• Bir kere güldü, konu nerelere geldi…

. Sadece aşık olduğunuzu değil aynı zamanda ayrılık acınızı, pişmanlık duygunuzu, öfkenizi ve sinirinizi de yine kısa sözler yardımı ile ifade edebilirsiniz.

kisa-sozler-2017-1

Oldukça anlamlı ve kısa olan bu sözler sizin saatlerce anlatamayacağınız duygulara tercüman olmaktadır. Sevdiğinizden ayrıldığınızda, hoşlandığınız insanla konuşmadığınızda veya yaptığınız fedakarlıklardan ve duygularınızdan pişmanlık duyduğunuzda kısa sözler 2017 yazılarını paylaşarak tüm bu duygularınızı kısaca ifade edebilir ve sevenlerinize de duyurabilirsiniz. Bilindiği üzere acı paylaşarak azalır, mutluluk paylaşarak çoğalır. Bu nedenle hem mutlu anlarımızı hem de acılarımızı kısa bir söze sığdırarak yakınlarımızla veya görmesini istediğimiz kişilerle hemen paylaşabiliriz. Duygularımızı ifade etmek artık çok kolay İnsan hayatta birçok şey yaşamaktadır. Yaşadığı tüm şeyler ise insanda iyi veya kötü birçok anı bırakır. Tüm bu mutluluklarını veya hüzünlerini kısa bir söz ile anlatmak isteyen kişiler ise kullandıkları sosyal medya hesaplarında istedikleri kişiler için paylaşabilirler. Bir arkadaşınız için, sevdiğiniz için, bir dostunuz için veya yakınınız için paylaşabileceğiniz bu kısa sözler ile duygularınızı net bir şekilde ifade edebilirsiniz. Paylaşarak mutluluğunuzu çoğaltacak ve hüzünlerinizi azaltacak böylelikle çok daha mutlu bir hayat sürebileceksiniz.

Bir önceki güzel sözümüz olan Etkileyici Sözler 2017 başlıklı yazımızda Etkileyici Sözler 2017 gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.