2017 Güzel Damar Sözleri

2017 Güzel Damar Sözleri

2017-guzel-damar-sozler

Bu sayfada 2017 güzel damar sözleri bulabileceksiniz. Ne olur sen beni yokluğunla savaştırma lütfen. Bu gece hayal kuracağız haydi çıkartın sigaraları. Bir gece kağıt kalemi aldım ve senin ne kadar sevdiğimi yazdım. Bizde süslü aşk kelimeleri yok, bizde bakışlar vardır. Gönül almayı bileceksin ki o kişiye ömrünü emanet edebilesin. Seni gözüm istiyor ve gönlüm sensiz dayanamıyor bilesin. Misafir çocuğu gibiydin adeta. Geldin, dağıttın ve sonra da gittin sen. Defalarca sessizce öldüm ben ve hala bu duruma alışamadım. Bu şehirde kalbim en tenha yerindedir. Beni savaştırma yokluğunla yoksa ben kaybederim. Bazı günler gelir sevdiğinin ne yaptığını ve nerede yaşadığını bilmek bile yeterli gelir insana.

2017-guzel-damar-sozleri

Zor günler iyi ki var. Çünkü bu zor günlerde insanlar dostunu ve düşmanını ayırt eder. Gönül yorgun düştüğü zaman yürek dilsizleşir. Mevlam her neylerse ama güzel eyler demiştir. Mutluluk çok pahalı benim o kadar param yok. Kötü günde bana katkısı olmayan insanlar iyi günde de beni yanımda olmasınlar. Seni içimde yaşatmak için her şeyi göze aldım ben. Mutluluk boğazımda kaldı ve insanlar sırtımdan çıkardılar. Ağlamak unutulacak bir şey değil. Yüreği güzel olan herkes ağlar. Geçek şudur. Hayallerimde ki insanlar hayatlarımda değiller. Biz ne gemiler batırdık be. İnsanlar seni en çok ne zaman sever biliyor musun. Onların işlerine yaradığın zaman.

2017-guzel-damar-sozleri-hakkinda

2017 güzel damar sözleri için sizleri bu siteye bekliyoruz. Bazı günler geliyor doğru olanı yapmak için. Bir şeylerden vazgeçmek zorunda kalırsınız. Sen virgüllerle uğraş ben ise noktayı koydum bile. Her sessizliğim bir kez daha arttı biliyor musun. 2017 güzel damar sözleri için aradığını buradan bulabileceksiniz. Bana gözlerinin kahvesinden koy canım. Sizlerde başkalarının hayatlarından mümkün olduğunca ders almalısınız. Bir şey söyle bana neler düşündüğünü söyle bana. Bütün gece senin için uykusuz geceler geçirdim. Seni nasıl sevdiğimi ben bir nefeste anlatamam inan. Bir insana çok fazla değer verirseniz o insan nankör olur bilin.

2017-guzel-damar-sozlerinden

Kötü olduğunuzu söyleyen insanlar iyi niyetinin katilleridir. Bazı insanlar yalan söylemeye çok alışmışlardır. İnsana sev diyen kalbidir. Her insan geçmişini özler. Her insan kaybetmeye alışkın değildir. Hiç kimse bana iyi gelmiyor. Bana yalnızca çok iyi geliyorsunuz. Hayatınızda öyle insanlar ile beraber olun ki iyi ki var diyebilesiniz. Hayatınıza hiç bir zaman hayallerinizi mahfeden insanlar olmasın.

Bir önceki güzel sözümüz olan Özel Günler Paylaşılan Güzel Sözler Listesi 2017 başlıklı yazımızda Özel Günler Paylaşılan Güzel Sözler Listesi 2017 gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.