Özel Günler İçin Söylenen Sözler Listesi

Özel Günler İçin Söylenen Sözler Listesi

ozel-gunler-icin-soylenen-sozler-listesi

Özel günler için söylenen sözler listesi genel anlamda bakıldığında günün anlamına uygun iyi dileklerin kelimeler vasıtasıyla iletimi olmaktadır. Özellikle bayram mesajları ve dini bayramların ağırlıkta olduğu anlatımlar içermektedir. Cuma günü mesajları olarak da bu özel günler için söylenen sözler listesi kapsamında yer almaktadır. Cuma günleri öğle vaktinden önce ve bayramlarda bayram sabahı yanında olamadıklarınıza içten gelen duygularınıza tercüman olan bu güzel sözler azda olsa dostluk ve akrabalık bağlarınızı kuvvetlendirmekte etkili olmaktadır. Bu bayramda olduğu gibi önümüzdeki her bayramda, gönüllerimiz bir olsun, sevgilerimiz ortak olsun, dualarımız hep aynı güzellikte olup kabul olsun, sevgilerimiz dolu dolu olsun en güzel bayramlar bizim olsun.

ozel-gunler-icin-soylenen-sozler-listesinden

Adı şeker olan mübarek ramazan bayramınız şeker tadında geçmesi dileklerimizle hayırlı bayramlar. Her gününüz bir bayram günü olması dileklerimizle bu güzel insanlara sevgilerimizi ve saygılarımızı, tüm vazgeçemediğimiz dualarımızı gönderiyoruz. İyi bayramlar canlarım. Mübarek gününüz kutlu, mutlu ve umutlu geçmesi dileğimizle sevgiler ve mutluluklar sizinle olsun, bayramınız mübarek olsun. Bayramlarda hatırladık sanmayın, siz her zaman kalbimizde en değerli yerimizdesiniz. Bayramınız mübarek olsun. Bayram günü gelince tüm küskünlükler unutulur ya işte o anlayışla gönderiyorum tüm sevgilerimi sana bayramın kutlu olsun.

ozel-gunler-icin-soylenen-sozler

Sevgilerin dolup taştığı harçlıkların avuçları doldurduğu bir yudum sevginin kucaklara sığmadığı bayramınız mübarek olsun. Bu günde sevgilerin en tatlısını duaların en kuvvetlisini alırsın inşallah babalar günün kutlu olsun. Babalıktan öte her şeyin en kıymetlisini veren sen değerli varlığım seni seviyorum babalar günü kutlu olsun. Burada görüldüğü gibi özel günler için söylene sözler listesi belirli bir kalıptan oluşmadan sadece hislerin kelimelerle buluşmasından ibaret olduğu anlaşılmaktadır. Sevgilerin en sıcağını dünyaya gelince gördüm sen pamuk ellim güzel bakışlım hayat ağacım canım annem anneler günün kutlu olsun. Bana her şeyi öğreterek yolumu aydınlatan canım öğretmenim bende senin yolundan gidip ışık saçmak istiyorum öğretmenler günün kutlu olsun.

ozel-gunler-icin-soylenen-sozler-listelerinden

Sevgi çiçeğimizin ilk tomurcuklandığı 14 Şubat günü sevgililer günümüz kutlu olsun. Sevgi dolu günlerin içinde yüzmeniz dileği ile iyi bayramlar. Özel günler için söylenen sözler listesi oluşurken sadece düşünceler cümle haline getirilmektedir. Dünyam aydınlandı seninle, ufkum genişletti bilgilerinle, senin gibi bir varlık olmak dileğimle öğretmenler gününüz kutlu olsun. Gecemi aydınlatan her tehlikeden koruyan bana sevmeyi korumayı öğreten ve her çıktığım yolda emin adımlarla ilerlemeyi öğreten babam babalar günün kutlu olsun

Bir önceki güzel sözümüz olan İçi Dolu Özlü Sözler Listesi başlıklı yazımızda İçi Dolu Özlü Sözler Listesi gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.