En Güzel Özlü Sözler

En Güzel Özlü Sözler

en-guzel-ozlu-sozler-

Sizler de en güzel özlü sözler arıyorsanız bu siteden bulabileceğinizden kesinlikle emin olabilirsiniz. Küçük şeylere çok önem veren insanlar elinden büyük iş gelmeyen insanlardır. Bunu sakın unutmayınız. Mutluluğu tatmak istiyorsanız paylaşmalısınız. Mutlu olmak vücudunuzun sağlığı için çok önemli olmaktadır. Bu hayatta ne kadar yaşadığınız önemli değil sadece önemli olan şey neler ve nasıl yaşadığınızdır. Ne kadar yükselirseniz yükselin uçmayı bilmeyen insanlara karşı yine küçüleceksiniz. Bir insana bilgi öğretmek güzeldir. Ne demişler öğretmek iki kere öğrenmek demek oluyor. Herkes birbirine öğüt veriyor. Ama bilmedikleri öğüt vermek kolay ama zor olan örnek olmaktır.

en-guzel-ozlu-sozler

Kendi gideceğiniz yoku öğrenin ki başka insanlara sonra gitmiş olduğunuz yolu öğretin. Paylaştığınız mutluluklar sayesinde iki defa mutlu olacaksınız. Gördüğünüz rüyaları gerçekleştirmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey uyanmaktır. Sonrada bu sayfadan en güzel özlü sözler bulabilir ve onları paylaşabilirsiniz. İstediğiniz kısa ve uzun en güzel özlü sözler de burada yer almaktadır. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Hem anlamlı hem de özlü sözler ile çok etkilenecek ve aynı zaman da sevdiklerinizi de etkilemiş olacaksınız. En güzel özlü sözleri merak ediyorsanız sözleri bu sayfayı incelemenizi tavsiye ediyorum. Her insanı güzel hatırlayın. Sonra yorgun ve bitkin düşersiniz.

en-guzel-ozlu-sozlerden-

Ayrıca da gülüşünüz gözlerinden kaybolur. Sen de ben en çok imkansız olmayı seviyorum. Sen benim için yabancı bir şarkı gibisin adeta. Sen benim hiç bir şeyimsin. Yüreğinin kapılarını siz ne olursa olsun sonuna kadar açmalısınız. Siz ne kadar okursanız okuyun. En önemli şey sizlere yakışır bir karakter edinmenizdir. Mutlu olan insanlar sahip olduklarınızın kıymetini bilen insanlardır. Affetmek güzeldir. Siz affetmediğiniz sürece geleceğinizin önü asla açılmayacaktır. Huzur denilen şey her neyse benim ona gerçekten de çok ihtiyacım vardır. Birini beklemek asla saflık olamaz bu sadece aşk demektir. Aradığını bulamamış olabilirsiniz ama unutmayın ki bulduğunuzu da hiç bir yerde bulamayacaksınız.

en-guzel-ozlu-sozlerden

Yanlış insan ile dost ve sevgili olmayın. Çünkü istediğiniz samimiyeti göremeyecek ve sonra da kırılacaksınız. Takdir değil de taklit ediliyorsanız eğer çok başarılısınız demektir. İçi yanan bir insanın susması acıların en büyüğü olmaktadır. Bazen bir şeye son vermek istiyorsanız istemediğiniz bir iş yapıp bu duruma son vermiş olursunuz. Bir insan sizinle konuşmayı kesiyorsa eğer bilin ki arkanızdan konuşmaya başlamıştır. Geleceğinizi bilmiyorsanız o yola girmeyeceksiniz. En güzel özlü sözler arayış içerisindeyseniz bu siteye girin ve özlü sözler bulun.

Bir önceki güzel sözümüz olan En Anlamlı Sözler başlıklı yazımızda En Anlamlı Sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.