Acı Sözler 2017

Acı Sözler 2017

 

Aradığınız en güzel ve yeni acı sözler sitemizde bulunmaktadır. Yepyeni acı sözler 2017 bu sayfadadır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Sizlere çok güzel sözler derinden etkileyecek anlamlar vardır. Sen geleceğim de olmayacak güzel günlerimin inancısın. Hiç dünyaya gelmeyecek olan çocuklarımın annesisin. Sn hiç kabul olmayacak dualarım olmaktasın. Acıyı çekersin ama ne için acı çektiğini bilmiyorsan işte o insana daha da acı vermektedir. Şimdi eğer ağladığınız bir insan varsa eğer şimdi o kişi belkide başka birisiyle gülüyor olabilir. Sevdiğiniz şehre gittiğiniz zaman en kötü duygu sevdiğinizin şehrinde sevilmeyen kişi olarak gitmek acı veriyor insana. Gözler bir yere baktığı zaman ne anlattığını bilmem ama şunu bilirim ki söylenen söz gözleri senelerce ağlatabilir. Üç kelimeden daha çok gelemedim ben sana. Önce aşktın sonra da acım oldun. Ve dedim ki sen de acıya alışacaksın alışmalısın dedim. Gözlerine baktığım zaman hissettiğim o duygunun Allah belasını versin diyorum. Eğer dünya dönmeyi unutursa işte o zaman ben de seni unutabilirim.

aci-sozler-2017

Üç kuruşluk insanlar arkamdan durmadan konuşuyor. Yalnız onlara bir cevabım var. Unutmayın ki bozuk para sadece garip sesler çıkarır. Seni seviyorum diyenlere inanmayın. Çünkü aşk dilsizdir. Her sevmek mutluluk vermiyor. Sevmek bazen de insana çok acı vermektedir. Acı sözler ile ilgili tüm beğenebileceğiniz sözleri ve kendini ifade edebileceğiniz tarzda sözlerde vardır. Benim istediğim hiç bir şey yolunda olmadı, ama hiç bir şey de beni yolumdan etmez. Yürek dediğiniz söz verirse eğer o sözünden asla dönmemelidir. Birini unutmak istiyorsanız bu durumu yavaş, yavaş yapın. Yoksa unuttuğunuzu sandığınız kişi amansız dirilecektir. Benim itle köpekle asla işim olmaz. İsteseydim veteriner olur hayvan kılıklı insanları tedavi ederdim. Vazgeçmeyi bilmeyen sizsiniz diğerleri sadece kendilerini vazgeçilmez sanıyorlar. İnsan ölür ama insanlık asla ölmez. Bazen bir köpeğin dostluğu daha iyidir. Duyduğuma göre benden çok nefret etmişsin. Benim seni düşünecek hiç vaktim yok. Eğer olsaydı bende senden çok nefret ederdim.

aci-sozler-2017-1

Sitemize tıkladığınız zaman resimli acı sözler ile de karşılaşabilir ve resimli olan acı sözleri de okuyup rahatlayabilirsiniz. Acı sözler 2017 okuyarak çoğu insan rahatlar ve kendinizi de daha ifade etmektedir. Üzüntülü, yalnız ve mutsuz olan insanlara bu sitede bulunan acı sözler 2017 çok iyi geleceğinden kesinlikle bilmelisiniz. Hem de üzüntülü hikayeleri olan insanlara da bu sitedeki acı sözler adeta ilaç gibi gelecektir. Bazı insanlar sevgisizlikten değil de çaresizlikten de ayrılmaktadırlar. Acı sözlerden istediğinizi mesaj ile sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza da yollayabilirsiniz. Mesaj yoluyla acı sözlerini istediğiniz bir kimseye gönderebilirsiniz. Hatta sosyal medyada da paylaşabilirsiniz. Bu sayfada acı sözler hem kısa mesaj hem de uzun mesaj olarak bulunmaktadır. En ağır ve en acıklı sözler ile karşılaşarak yalnız kaldığınızda duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Sen çok uzaklardasın beni duyamazsın. Ama sen beni belki de unuttun. Sensizlik bana zehir oldu. Hayat bana sensiz çok kısa geliyor. Varlığın bana güç veriyor. Benimle konuşarak bana hayat veriyorsun.

aci-sozler-2017-

Aklımda olduğun kadar ben senin aklında olsaydım ben sensizlik yaşamazdım. Seni çok iyi tanıyamıyorum. Sen beni kandırdın ve sen beni kullandın. Ayrılığın bedelini ben çok ödedim. Şimdi ayrılığın bedelini çekme sırası sendedir. Hayat bana acımasız oluyor, sevdiklerimizi ve hayatımızı da elimizden alabilir. Mutluluk nedir bilmem ve resmini çizemem ama acım o kadar büyük ki inanın heykelini isterseniz heykelini dikebilirim. Yalnız olmak bazen daha iyidir. Çünkü yanlış bir kalpte olmak daha zordur. Acılar kolay yaşanmaz ama kolay da anlatılmaz. Bazı günler ne kadar ağlamak istemese de gözler yine dinlemez ve vazgeçer. Benim insanlığım değişmedi ama benim inandığım çok insanlar değişmiştir. Herkes mutluluğunu paylaşabilir ama acıyı paylaşan insanlar çok özeldir. Her sevgi yar olmuyor sadece yüreğinizde varsa oluyor. Özür dilemem tek şey gözlerimdir. Çünkü ben sevdim gözlerim ise hep ağladı.

Bir önceki güzel sözümüz olan Öğretmenler Günü Mesajı 2017 başlıklı yazımızda Öğretmenler Günü Mesajı 2017 gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.