Özel Günlerde En Çok Kullanılan Özlü Sözler 2017

Özel Günlerde En Çok Kullanılan Özlü Sözler 2017

ozel-gunlerde-en-cok-kullanilan-ozlu-sozler-2017-1

Özel günlerde en çok kullanılan özlü sözler 2017 olarak göze çarpanlar günümüzde sosyal medya içeriklerine sıkça rastlanan paylaşımlar olmaktadır. Yakın zamanda ev telefonlarından aranarak kutlanan özel günler artık teknolojik aletler kullanılarak daha hızlı bir şekilde ve daha anlamlı özel mesajlar kullanılarak kutlaması yapılmaktadır. Bütün sözlerin ana fikri incelendiğinde aslında altında anlatılmak istenenin farklı olduğu görülmektedir. Anlamlı özlü sözler olarak göze çarpanlar; Hayatın boyunca asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzmemelisin, çünkü sen kaldırabiliyorsan onlarda senin gibi kaldırabilir. Kaybettim diye üzüldüklerin aslında kurtuldukların olabilir. Hayatınız boyunca çıktığınız yokuşta karşılaştıklarınıza iyi davranın çünkü inişte yine karşılaşacaksınız. Tekrar çalacağınızı bildiğiniz kapıyı asla çarpmayınız.

ozel-gunlerde-en-cok-kullanilan-ozlu-sozler-2017-

Özel günlerde en çok kullanılan özlü sözler 2017 kapsamında anneler günü mesajları ayrı bir anlam kazanmaktadır. Hakkını ödemek için yapılması gereken ihmal edilmeyecek tek varlık annelerdir. Sen güldüğünde ben çağlayanım, sen ağladığında ağlayanın, her an sana gönül bağlayanın, meleklerin en güzeli annem, anneler günün kutlu olsun. Ben acılar içinde kaldığımda sığınacak tek limanımsın, üstüme acılar yağdığında sen benim tek şemsiyemsin canım annem. Özel gün mesajları olarak söylenen ve babalar günü kutlamalarında sıkça göze çarpanlar olarak; Beni koruyan kollayan, en zor anımda kol kanat gerek yıkılmaz çınarım canım babam baba lar günün kutlu olsun. Baba sevgisini korumak en önemli görevler arasında yer alır. Çünkü baba sevgisini kesip atanların mutlulukla ışığı kesilir. Baba olarak bana yaptığın en büyük iyilik bana örnek olarak yetişmemi sağlamandır. Babaların en iyisi babalar günün kutlu olsun.

ozel-gunlerde-en-cok-kullanilan-ozlu-sozler

Özel günlerde en çok kullanılan özlü sözler 2017 kapsamında yer alan Cuma mesajları ayrıca her hafta sosyal medya aracılığı ile veya telefonların SMS uygulamasını kullanarak aktarılan özel cümleler olmaktadır. Ya Rabbi bu Cuma gününün kıymetini bilen bereketlerinden ve feyzlerinden yararlanan kullarından biri olmamızı nasip eyle hayırlı cumalar. Her sabah doğan güneşin parlak ışıkları ile doğan, güneşin saflığı ile süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk kavramının en güzel duyguları siz inananlarla olsun. Cumanız mübarek olsun. Cuma gününün sağladığı feyzi üzerinize olsun inşallah. Hayırlı cumalar. Ayrıca Cuma mesajları benzeri olan fakat kandil mesajları olarak dile getirilen özel sözler bu günün kutlaması işçin sosyal medya kanalları ve SMS uygulamalarının vazgeçilmezi olmaktadır.

ozel-gunlerde-en-cok-kullanilan-ozlu-sozler-2017

Bu özel günde avuçların açıldığı, gözlerin duygu seli ile yaşardığı, ilahi esintilerin etkisi ile kalplerin okşandığı zamanın bir asır süresine bedel olduğu bu gecede dualarda buluşmak dileği ile kandiliniz mübarek olsun. Bu mübarek gece bir kulun yalvarış ve yakarışlarını yüce rabbine sunacağı ve ona sonsuz affından yararlanmak için yalvaracağı, sonsuz merhametinden yaralanacağı, iyiliğinden nasibini alacağı, bunların huzur ve müjdecisidir. Kandiliniz mübarek olsun. Özel gün mesajları, kutlama mesajları, Cuma günü mesajları tüm özel günlerde kullanılan cümleler olmaktadır.

Bir önceki güzel sözümüz olan Güldüren Komik Sözler 2017 başlıklı yazımızda Güldüren Komik Sözler 2017 gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.