Anneler Günü Mesajları 2017

Anneler Günü Mesajları 2017

anneler-gunu-mesajlari-2017-

Anneler günü mesajları 2017 annelerimizin en değerli varlıklarımızın en özel günlerinde onları mutlu etmek ve gönüllerini kazanmak için söylenmiş güzel özlü sözler olmaktadır. Güzel sözler gönülleri yumuşattığı gibi duygusal bağları kuvvetlendiren unsurlar olmaktadır. Annenin hakkı ödenmez onu sevmeye ömür yetmez, tüm dünyayı bir evlada verseler bir tane anne etmez. Tüm annelerin anneler günü kutlu olsun Nurlar parlayan yüzünde, bal akan sözünde, merhamet yüklü gönlünde, her daim sevgi vardır özünde en değerli annelerin anneler günü kutlu olsun., Tüm acılar üstüme sağanak olup yağdığında sen olursun şemsiyem canım annem anneler günün kutlu olsun. En sabırlı varlıksın sen, en merhametli varlığımsın sen, dünya gözümde ışığım gecemi aydınlatan ay parçam benin en değerli sevgi kaynağım canım annem anneler günün kutlu olsun.

anneler-gunu-mesajlari-2017

Gülmek için yüzünü görmem yeter, üşüdüm mü elini tutmam yeter sensiz günümde sesini duymam yeter canım annem anneler günün kutlu olsun Anneler günü mesajları 2017 her geçen gün teknolojinin bizlere sunduğu kolaylıklar sayesinde daha hızlı ve kolay iletişim kanalları kullanılarak aktarımlar yapılmaktadır. Cennet kapıları annelerin tek sözüyle açılan kapıdır anneler günün kutlu olsun. Sen yuvamızın en değerli varlığı yokluğun acı varlığın huzur kaynağı anneler günün kutlu olsun. Mutluluk kaynağım güvendiğim tek desteğim, ağladığımda güldüren üşüdüğümde ısıtan sevgi kaynağım canım annem anneler günün kutlu olsun. Sen dünyalara bedel sevginle tüm yuvamıza ışık saçan, nurlu yüzünle dualarımızı süsleyen canım annem anneler günün kutlu olsun.

anneler-gunu-mesajlari

Annem benin nur tanem, odur benim bir tanem, güllerin en kırmızısı duaların en kuvvetlisi sen benim her şeyim canım annem anneler günün kutlu olsun.Anneler günü mesajları 2017 her evladın annesinin gönlünü okşamak ona sevgilerin en güzelini sunmak için aracılık yapan cümleler olmaktadır. Anne demek dua demektir. Edilen her duanın içinde Allaha olan inancın sebebidir anne sen benim canımsın anneler günün kutlu olsun. Sen benim hırçın rüzgârlarda sığındığım tek limanım, dualarım her zaman seninle anneler günün kutlu olsun. Her şeyin üstünde sevgisi olan annelerin yüreğinde tek varlığı evlatlarıdır. Ben annemi dualarıma kattım. Her şeye değer sonsuz sevgisinde var oldum canım annem anneler günün kutlu olsun. Hasta olunca uykusunu unutan, güldüğünde yüzünde güller açan can parçası anneler, güllerin en güzeli duaların en temizi sizinle olsun anneler gününüz kutlu olsun.

anneler-gunu-mesajlari-

Anneler günü mesajları 2017 SMS olarak en sık gönderme yöntemi olmaktadır. Mesajların içinde sevgi ve bağlılık içeren kelimeler annelerin yüreğini yumuşatma amacıyla etkili olması amaçlanmaktadır. Sınırsız sevgisi olan, yüzünde nur, gözünde merhamet eksik olmayan dünyanın en değerli varlıkları annelerimizin bu güzel günü kutlu olsun. Dünyadaki en değerli sevgi kaynağı olan anneler hakkı ödenmeyen tek varlıklardır. Sınırsız sevgisi cennetin anahtarı canım annem anneler günün kutlu olsun.

Bir önceki güzel sözümüz olan Aşk Sözleri başlıklı yazımızda aşk sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.