Aşk kelimeleri

Aşk kelimeleri

 

Aşk kelimeleri kişiden kişiye değişik varlıklar için içi-ten gelen duyguların kelimelerle ifade şekli olarak b-tüm yaşantımızda hep yanı başımızda olmaktadır. Aşk kelimeleri sadece insanlar arasında olan bir duygusal yaklaşım olmamakla birlikte çoğunlukla iki karşı cinsin sevgisini ifade etmek için söylendiği bir gerçektir. Aşk kelimeleri sevgiliye duyduğumuz duygularımızı şikayetlerimizi kırmadan incitmeden yüzüne söylemediklerimizi aşk kelimeleri kullanarak en hassas sevgiliyi aşkı desteklemekte kullanmaktayız. Küstürdüğünüz sevgilinize en duygusal ve içten bir şekilde ileterek sizi anlamasını affetmesini sağlayabileceğiniz aşk kelimeleri; Sen, hayalini kurduktan sonra bulduğum hayallerimdeki kişi değilsin. Sen karşıma ilk çıktığın andan itibaren, bana her daim aşkı hayal ettiren sevgilisin. Bunun yanında sevginizi kuvvetlendirmek ve daha çok güçlü bağ kurmak için söyleyeceğiniz içli sözler ve aşk kelimeleri; Güneşin doğduğu yere bak sevgilim, her gün senin varlığınla doğup senin varlığınla batıyor. Her gün senin varlığınla maviye bürünüp seninle geceye başlıyor. Seni görmek istiyor hep gözlerim ama bir tek seni. Senin olmadığı havayı suyu güneşi istemez görmek. Sen olmalısın ki bakışlarım anlam kazansın kuşlar hep sana doğru uçsun benim bakışlarımla ve özlemimle Ne zaman bir melodi çalınsa kulağıma ve takılsa dilime, ne zaman sözler çalınsa kulağıma, bütün şarkılarda sen varsın.Kulağıma çalınan, dilime dolanan her şarkı senin varlığın dolu. Gözlerime ne zaman baksan yeniden şaha kalkan duygularımın esiri oluyorum.

ask-kelimeleri

Aşk kelimeleri Sen yalnızca yaşayarak öğrenilecek ve yalnızca hissedilerek sevilecek en güzel şeysin. Sana ellerimle değil hislerimle dokunabiliyorum. Sana gözlerimle değil, kalbimle bakıyorum. Seninle ilgili ve sana dair her şeyin en derininden geliyor bu kelimeler. Benimle ilgili değil sana olan aşkımın dilinden dökülüyor bu cümleler. Çağlayandan akan sular kadar kuvvetli akmayıp ta duran sular kadar sessiz oluyor bazen seni yaşamak. Üzüntülerle dolu mutluluklarla taşan bir dünyam var. Bunlar senin yüreğinden bana ulaşan çizgilerin sadece ilk başlangıcı daha sonsuz çizgilerle devam eden bir yoldur aşkımız. Bugün her zamanki gibi seni sevdim ve her gün olduğunun aynısı. Önce bir bardak çay aldım kendime sonra bir sigara tüttürdüm, inceden bir müzik başlattım, kalbimi alıp karşımdaki sandalyeye bıraktım ve en başta olduğu gibi seni sevmeye başladım. Seni sevmek her başlangıçta daha güzel oluyor. Yanı başımda olamasan da karşımdasın. Yüreğimin en derininde içtiğim çayın demisin. İçtiğim sigaranın dumanı inceden gelen kemanın melodisi.

Aşk kelimeleri Seni sevmek için başlamak gerek başlanacak en güzel yer ise dudağının sol yanındaki ben o güzel beninden sevmeye başlarım seni sonrasında benin yanında duran dudaklarından dökülen kelimelere tutuluyorum. Ve arkasından yüreğimi delip geçen hırçın bakışların alıyor aklımı başımdan sonra kokunu içimde hisseder yangınlarda yanarcasına aşkınla tutuşuyorum. İşte bu benim için yanmanın en tatlı hali oluyor ve arkasından mutluluk hayatıma giren en telaşlı sevgilim. Hiçbir zaman senden öncesi olmadı senden önce diye bir şey var olmadı dünyada ve şunu bil ki hep senden sonrası oldu benim için. Huysuz bir insanın aklı başında olması kalbine aşk tohumları salınması ve gözlerine buğuların katılması ben aşkınla büyüyorum senin. Senin varlığınla siliyorum çocukluğumu ve seninle çiziyorum anlıma çizgileri ve diyorum ki sevgilim seninle ölüyorum.

Aşk kelimeleri Gönlümün kapısını ilk açan insansın sen bir gönle ancak bu kadar güzel girilir, kapıyı çalmadan kim var diye sormadan aniden düştün hayatıma sana kapım kilitli değildi çalsan da gel derdim zaten sen o kapıdan geçtin ya artık ne bu gönül sensiz olur ne de sensiz kalır, nede senden kopar. Çünkü sen ömrümün geri kalanı gönlümün ilk heyecanı kalbimin son aşkısın. Bir avcı edası düştüm peşine adımlarını takip ettim buldum seni aldım tüfeğimi çantamda azığım mataramda suyum düştüm en uzun yollara yürüdüm yolları dağlardan geçtim kardaki izlerini takip ederek buldum seni doğrulttum tüfeğimi tam vuracaktım ki sapladın kalbime bakışlarını sen vurdun kalbimden avcıyken av oldum sana gönülden vuruldum Saçlarında her zaman ilkbahar kokusu gözlerinde ise denizin mavisi dudaklarında aşkın en belirgin rengi sen öyle bir insansın ki pikosunun bir türlü çizemediği tablosun sen öyle bir insansın ki Mozart’ın bestesini bitiremediği şarkısın ama ben kimim biliyor musun leylanın mecnunu, aslının keremi, Ferhat’ın şirini Aşk kelimeleri Bir keman yayında arıyorsam seni ve notaların derinliğinde buluyorsam ismini bazen puslu bir havada ve en güzel buğulu gözlerinde buluyorsam seni işte bu aşkın en sek hali gördüm göreli ben seni ne senden gidebiliyorum, ne serden bir adım ileri, nede gözlerim görüyor o buğulu gözlerinden başka bir yeri Ellerinde hissettiğim alev kalsın bana yüreğimde hissettiğim kıvılcımlar senin olsun bana her dokunduğunda yeterince ısıtıyorsun beni Gözlerinde gördüğüm derinlikten başka istemem başka derya her baktığımda alıp götürüyorsun en derinlere

Aşk kelimeleri O güzel dudaklarından başka mey istemem her öptüğümde sarhoş ediyorsun beni Hayatıma girdin ya işte o gün yeniden doğdum ben ilk doğum günüm ilk üflediğim mum ve tuttuğum ilk dileksin sen Yüreğindeki pırıltı gözlerindeki güzellik ve narin tenin bunları gören neden kıskanmasın ki çiçekler neden ışığını söndürmesin yıldızlar ve neden kurumasın ki denizler Her şarkıda yeniden buluyorum seni ve her gün yeniden besliyorsun ruhumu notalar sen melodi yine sen

Bir önceki güzel sözümüz olan İlgi Çekici Sözler başlıklı yazımızda ilgi çekici sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.