Bayram Kutlama Mesajları

Bayram Kutlama Mesajları

bayram-kutlama-mesajlari-2017

Bayram kutlama mesajları özellikle aileler arasında paylaşılan güzel duyguların eseri olmaktadır. Akraba bağlarının en kuvvetli olduğu anlardan olan bayramlar sözlü veya yazılı yapılan kutlamalar ile daha verimli hale getirilmektedir. Bayramlar sevenlerin buluştuğu duyguların kaynaştığı en güzel anlardır. Daha yakın zamanda kart göndererek yapılan kutlamalara artık daha kolay bir şekilde teknolojik aletler yardı ı ile SMS veya sosyal medya uygulamaları ile kolaylıkla kutlamaması yapılmaktadır. En güzel bayram sevincinin ailenize dolmasına vesile olan bu güzel günün mübarek olmasını dileriz. Kurban bayramınız mübarek olsun. İyi niyetle başlanan her kalkışın, kesilen kurbanların ve edilen duaların kabul olması dileğiyle bayramınız mübarek olsun.Yaşadığımız hayat aldığımız nefes kadardır, gerçekler ile güzellikler beraber yaşandıkça anlam kazanmaktadır. Bu güzel günde birlikte yaşamanın umudu hiç kaybolmaması dileği ile bayramınız mübarek olsun.

bayram-kutlama-mesajlari

Her bayramda vesile olalım hep birlikte barışa ve kardeşliğe, yoğrulalım hep birlikte yarınki, uğraşa, tat alalım ve varalım rabbimize, erişelim hep beraber nice mübarek bayramlara. Bayramınız mübarek olsun. Her gecenin güzel yüzü gönlünüze dokunsun. Kâbuslar senden çok uzakta olurken melekler hep başucunda olsun, güneş öyle bir gecenin sabahına doğsun ki tüm duaların kabul olsun. Bayramınız mübarek olsun. Mübarek olmasını canı gönülden arzuladığımız bu güzel günün herkese hayırlı olmasını dileriz. Bu hayırlı günde gönüllerin imanla dolması dileği ile bayramınız mübarek olsun. Küskün müminlerin barış günü olan bu mübarek günde gönüllerin kavuşması dileği ile bayramınız mübarek olsun. Gönüller bir olduğu kadar tüm düşünceler hem fikir olsun. Allah yolunda yapılan her davranış kabul olsun. Bayram bereketi ve bolluğu ile birlikte gelsin bayramınız mübarek olsun.

bayram-kutlama-mesajlari-

Tüm kainatın yaratıcısı ve alemlerin yüce Rabbimize şükürler olsun. Tüm bereketler ve bolluklar sizlerin olsun dualarınız kabul bayramınız mübarek olsun. Damağınıza bitmez tat veren ruhunuzu zenginleştiren, bereketli ve tatlı bayramınız mübarek olsun. Sema kapılarının tamamı ile açıldığı bu mübarek günde, elinizdeki heybenizden sizlerin de çevrenize iyilik ve bereket tohumları saçmanız dileği ile bayramınız mübarek olsun. Bayram günleri sevenlerin yüreklerine sevinç serpiştiren, karşılıklı sevginin en kuvvetli olduğu günlerdir. Bayram kutlamam mesajları bu nedenle bayram sabahlarında beklenen cümleler olmaktadır her zaman. Bu mübarek ve mutlu günde tüm insanların bayramını en içten duygularımla kutlarım. Her şeye kadir olan yüce rabbimiz, bizleri ve sevdiklerimizi doğru yoldan ayırmasın. Bu vesile ile kesilen kurbanlarınızın ve dualarınızın kabul olmasını diler bayramınız kutlarım.

bayram-kutlama-mesajlari-2017-

Yüreğinize damla damla umut olsun, gönlünüze bin tatlı mutluluk dolsun, sevdikleriniz her daim yanınızda olsun, gözlerinizden gülücükler hiç eksilmesin, bayramınız mübarek olsun. Bayram kutlama mesajları çerçevesinde söylenen en tatlı sözler özellikle büyüklerin memnuniyetini arttıracaktır. Dostlar acı söylerken hayatta aniden bitermiş bazen, yaşam denen bu yolda vardığımız bu bayram gününün de herkese mutluluk ve huzur vermesi dileği ile bayramınız mübarek olsun.

Bir önceki güzel sözümüz olan Kandil Mesajları 2017 başlıklı yazımızda Kandil Mesajları 2017 gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.