Kandil Mesajları 2017

Kandil Mesajları 2017

kandil-mesajlari-

Kandil mesajları 2017 günümüzde özellikle SMS mesajları kullanılarak iletimi sağlanan güzel anlamlı cümlelerden oluşmaktadır. Bunun yanında sosyal medya kanalları kullanılarak görüntülü mesaj uygulamaları olarak kutlamalar yapılmaktadır. görüntülü mesajlar günümüzde son derece tercih edilen türler arasında yer almaktadır. Allah adına ve Allah aşkına yaptığınız her işte sonsuz başarılar dilerim kandiliniz mübarek olsun. Allah cümlemize sevdiklerimizle birlikte mutlu ve huzurlu bir ortamda yaşamayı nasip etmesi dileklerimizle kandiliniz mübarek olsun. Gönüllerde kim bilir ki ne acılar vardır. Ne umutlar beslenmektedir. Kırgın yüreklerde ne hayaller vardır. Rabbimiz hiçbirimizin umutlarını kırmasın. Kandiliniz mübarek olsun.

kandil-mesajlari-2017

Kandil mesajları 2017 olarak iletilen kutlama iletileri günümüzde tüm akrabalar ve dostlar arasında kullanılmaktadır. Yüreklerde sevginin en yücesinin yaşaması dileklerimizle, dualarınız kabul olsun kandiliniz mübarek olsun. Bu gecede ettiğiniz bütün dualarınız kabul olsun inşallah. Tüm kabul olan dualarınız göklere yükselsin tek tek kabul olup üzerinize sağanak olup yağsın inşallah. Kandiliniz mübarek olsun. Her yeni gün yeni bir umut olsun yüreğinize, ettiğiniz dualar kabul olsun bu gecenin feyzi üzerinize olsun kandiliniz mübarek olsun. Bu gecede bir kandil gülü savur sevdiğin herkese. Size onlardan en güzel sevgiler getirsin. Bu sevgiler yüreğine umut dualarına feyz olsun Allah bu gecede bütün dualarını kabul etsin kandiliniz mübarek olsun. Bu gecede ettiğiniz dualar sofranıza afiyet paranıza bereket getirsin. Verdiğiniz kararlar isabetli olsun inşallah. Kalbiniz en içten duyguların esiri merhametini kuvvetlendirsin, bedeniniz sağlıklı ve sıhhatli olsun, dualarınız kabul olsun.

kandil-mesajlari-2017-1

Kandiliniz mübarek olsun. Kandil mesajları 2017 kapsamında ele alına önemli ve anlamlı sözler duygusal bağlarında kuvvetlenmesinde yardımcı olmaktadır. Allah aşkıyla yanmalısınız bu gece, Mevla gibi dönmelisiniz bu gece, secdeye vardığınızda huzura varınca, tüm sevdiklerinizi anın bu gece kandiliniz mübarek olsun. Bu gece en hayırlı geceniz olsun, kalbiniz Allah aşkıyla dolsun, dualarınız kabul kandiliniz mübarek olsun. Yüreklerin Allah aşkıyla çarptığı bu gecede tüm sevdikleriniz yanınızda olsun, gecelerin feyzi üstünüze olsun kandiliniz mübarek olsun. Avuçların göklere açıldığı, gözlerin Allah aşkıyla yaşardığı, ilahilerin kalplerde esinti yarattığı bu anın bin yıla bedel olduğu bu gecede dualarda buluşmak dileği ile kandiliniz mübarek olsun.

kandil-mesajlari-2017-

Kandil mesajları 2017 güncel konular üzerine birçok duygu ve düşüncenin sonucu olarak ortaya çıkmıştır. Mevla çekirdeğe orman gizlemiş, yılanın zehrine dermen gizlemiş, mübarek günlere gecelere cennet gizlemiş, tüm inananların kandilleri mübarek olsun. Kim canı gönülden iman ederse kalbini her türlü günahtan arındırır, nifak ve kötülüklerden uzak tutar. Konuşurken dinlenir örnek alınır, hiçbir endişeye düşmeden haline şükrede, güzel düşünceleri hayırlara vesile olur. Hayırlı kandiller. Öyle bir kişilik sahibi ol ki akıllar dursun karşında. Sen öyle dua etki ona buna değil Allaha kulsun, senin gibi imanlı bir kulun kandili kutlu olsun. Geçmiş zamanın bu günle, gölgelerin ışıkla umutların gerçeklerle, üzüntülerin neşeyle buluştuğu, öfkelerin sevgilerle buluştuğu kandiliniz mübarek olsun.

Bir önceki güzel sözümüz olan Anneler Günü Mesajları 2017 başlıklı yazımızda Anneler Günü Mesajları 2017 gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.