En Çok Takip Edilen Özlü Sözler

En Çok Takip Edilen Özlü Sözler

en-cok-takip-edilen-ozlu-sozler-2017-listesi

En çok takip edilen özlü sözler ilgi duyulan konuları içeren cümle yapıları olmaktadır. Özellikle gençler arsında en çok takip edilen özlü sözler açıkça söylenmeyen konuları dolaylı yoldan anlatmak için kullanılmaktadır. Asıl önemli olan söylenecek anlatılacak konuları kısacık cümleler kurarak birbirlerine teknolojik gelişmeler sayesinde sosyal medya kanalları vasıtası ile paylaşımda bulunarak yapılmaktadır. Özellikle en güzel telefon mesajları olarak değerlendirilen bu tür ifadeler bazen dargınlıkların bitmesine vesile olarak faydalı bir alanda kullanılmış olmaktadır. Sözün özü seni seviyorum, ama bana verdiğin değer kadar. Muhabbete ketçap sıkmak istersen bu gece beni yemeğe çıkar. Mayonezi ben getiririm.

en-cok-takip-edilen-ozlu-sozlerden

Aslında bakıldığında çok basit anlatımlarmış gibi görünse de bu en çok takip edilen özlü sözler asıl anlatılmak istenen derin anlamlarına bakıldığında sevgililerin mesajlarının birliktelik olduğu anlaşılmaktadır. Benim duygularımı geçmişe gömdürürsen, seninle gelecekte birlikte olmamıza imkan yaratamazsın asla. Ben senin için haklılığımdan vazgeçerim, çünkü atın iyi olanına doru derler, sevdiği için her şeyden vazgeçene deli derler. Senin için yarınlar hep iyi olacak. Çünkü benimle yaşadığın bugün yarının dünüdür her zaman. İnsanlar bir kişiyi severmiş ömürlerinde. Diğerleri ya arayış ya da kaçış olurmuş. Çabucak büyümek ve sevdalanmak istiyorsan. Al eline bir kibrit samanlığı ateşe ver. Anlarsın acele sevdanın ne olduğunu.

en-cok-takip-edilen-ozlu-sozler-2017

Hayat su gibi akar giderken beklediklerin değerse beklediğine anı yaşamak o kadar kıymet verir hayatına. Beklenenler ve kaybedilenler arasında sıkışıp kalan insan böyle zamanlarda ders verici sözler ortaya çıkarmaya başlar. Bu tür zamanların şahidi olan insanlar işte o zaman en çok takip edilen özlü sözler kapsamında ders almaya başlarlar. Hayatın en güzel anlarını ya sırtımıza alıp taşıyoruz görmeden, ya ayağımızın altında çiğniyoruz farkına varmadan. Bir türlü öğrenemedik yanımızda taşımayı. Bazı zamanlar önemini yitirmeli gitmeye karar veren ve bir türlü gelemeyen. Çünkü öyle zaman olur ki hayatını yeniden başlatman gerekir.

en-cok-takip-edilen-ozlu-sozler

İnsan hayatında yaptığı bazı karmaşalardan bazıları; kaderleri karıştırmak, uygun karakterleri yakınlaştırmak, yakın olan kararları anlaştırmak, uygunsuz davranışları uzaklaştırmaktır. Eğer hayatınıza almak istediğiniz bir kadın güzel olduğunun bilincinde olurken mütevaziliğini terk etmiyorsa. O kişi güzelliğinden önce gerçek insandır işte. Dağa kuş konmakla çoğalmaz. Dağdan kuş uçup gidince de azalmaz. Eğer birilerini karalamak istiyorsan asla bu emeline ulaşmazsın. Çünkü birilerini karalamak isterken isinden üstüne bulaştırışın. Sevginin şekli ve yaşı olmaz. Çocukça veya erkekçe diye ayırman mümkün değildir. Sevginin ne cinsiyeti nede yaşı olur. O sadece insanca olan bir duygudur.

Bir önceki güzel sözümüz olan Özel Günler Paylaşılan Güzel Sözler Listesi 2017 başlıklı yazımızda Özel Günler Paylaşılan Güzel Sözler Listesi 2017 gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.