En Yeni Özlü Sözler

En Yeni Özlü Sözler

 

en-yeni-ozlu-sozleri

Bu sitede çok güzel en yeni özlü sözler yer almaktadır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Siz, siz olun bu dünyada küçük şeylere pek kafanı yormayın ve çok fazla önem vermeyin. Mutluluğu daha fazla tatmak için o yaşadığınız mutluluğu başkaları ile paylaşın. Bazı insanlar mutluluğunu kaybederken anlarlar. Mutlu olmak vücut sağlığı için çok önem kazanır. Ne kadar bilgi edinirseniz edin karşınızdaki yine sizi anlamayacaktır. Okuyun zira okuduğunuz zaman yükseleceksiniz. Öğrenmek, örnek olmak zor ama öğüt vermek kolaydır tabi. Gideceğiniz yola gitmeden o yolu öğrenin. Sevincini paylaştığınız zaman ve sevinç iki katı olur. Savaşın iyisi olmaz ve barışın da kötüsü olmaz. Fikrinin adamı ol ki sorumluluğunuzu taşıyın.

en-yeni-ozlu-sozlerden

Bir işi yaptığınız zaman heyecanla yapın yoksa o işte başarılı olamazsınız. Terbiye vermek için önce öğrenciye saygı verin. Şüphe insana ıstırap verir. Bunu sakın unutmayınız. Türk insanlar her şeylerini feda etmeye hazırlar. Ama istiklalini asla feda etmezler. Bir işe ya başlamalı ya da o işi bitirmelidir. Bazı konularda ümitsiz olursunuz bazı konularda da ümidi siz olursunuz. Yalnızlık asla paylaşılabilecek bir şey değildir. Yaşadığınız her anı sizler kıymetini ve hakkını verin. Nedeniniz varsa eğer istediğinizi yapabilirsiniz. Zulüm cehennem gibidir adeta. Her yaklaştığını yakar. En Yeni Özlü Sözler;Kalbinizi her zaman öğütle yaşatmayı deneyin. Kaybedilen günler vardır geri getirilemeyen.

en-yeni-ozlu-sozlerden-2017

İnsanların gücünü anlamak için konuştukları kelimeleri anlamanız gerekir öncelikle. Kendi kendinizin mutluluğuna engel olmamalısınız. Kendilerine hakim olamayan insanlar başka insanlar da hakimi olurlar. Kendinizi herkese uydurmak zorunda değilsiniz. Yoksa yontulup, yontulup tükenirsiniz. En güzel özlü sözler için bu siteden okuyun ve sosyal medyada da paylaşabilecek ister uzun özlü sözler ya da iter uzun özlü sözler bulabilirsiniz. Bu sitedeki özlü sözler çok anlamlı ve okunurken de çok etkileneceksiniz. Kitaplar okumadan önce kişi kendini okumalıdır. En kötü hastalık kötümserliktir.

en-yeni-ozlu-sozler

En Yeni Özlü Sözlerden, Kusursuz ve yalansız dost yoktur. Bunu bilin. İnsanlar yüreği ile bakacak ki gerçeği görebilirsiniz. Eğitim insanın beynine biçim vermektedir. Bu yüzden de iyi eğitim almak şarttır. İnsanlar nerede olursa olsun ne konuştuğunuz ve ne kadar konuştuğunu bilmelidir. Bazı insanlar hayallerle yaşar ve o hayalleri bir gün kaybedince de ölürler. Büyük insanlar yaptıkları yanlışları anlarlar. Ama sıradan insanlar çok fazla yanlış yapar ve yine de yaptıkları yanlışları anlamazlar. İnsanları öldürmeye kıymayın. Zamanı gelince her insan affetmez. Hayattan korkmayın ve doğruyu yaşayın. Hedefi olmayan insanlar gemiye hiç varamaz. Kapıyı açan anahtar değil adamlıktır. Her derdi açan sabırdır.

Bir önceki güzel sözümüz olan En Güzel Anlamlı Sözler başlıklı yazımızda en güzel anlamlı sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.