En Güzel Evlilik Tebrik Mesajları

• Canım arkadaşım en yakın zamanda evliliğe katılacağını bize bildirdin. Senin mutluluğunu seninle yaşamak ne kadar içten bir duygudur bunu sana anlatamam. İnşallah en güzel şekilde bir aile olur, o yuvanın için en güzel mutlulukları yaşarsın. Düğününde görüşmek dileği ile tebrik ederim sizi.

• Canım ablam bugün senin en mesut günün. Yepyeni bir sayfanın içine giriyorsun artık. İnşallah o tertemiz sayfalarının içine en güzel anılarını yazarsın. Bizlerde senin mutluluğuna inşallah şahit oluruz. Aldığın kararın arkasındayız. Seni çok seviyoruz.

• Evliliğimizde siz yakın dostları da aramızda görmek, bizi oldukça mutlu edecektir. Bütün aile ve arkadaşlarınım bu güzel günümde yanımda olmasını temenni ediyorum.

• Geçenlerde komşudan duydum evleneceğini. Çok şaşırdım. Uzun zamandır görmüyordum seni. Bir de bu haberini alınca çok sevindim. Düğününde mutlaka bulunacağım canım arkadaşım. İnşallah bu kader yolculuğunda çok ama çok mutlu olursun.

• Bugün bana verdiğin bu davet ile beni çok onurlandırdın canım kuzenim. Seninle çok güzel anılarımız oldu ben seni hep çocuk olarak hatırlasam da artık büyüdüğüne ve evlenme çağına geldiğine kendimi alıştırmam gerek. Bu da bunun en güzel örneği oldu. Çok ama çok tebrik ediyor, mutluluğunun daim olmasını Allah’tan niyaz ediyorum.
Evlilik-tebrik-mesajları
• Canım kızım ne zaman büyüdün de sen gelin oldun. Bugün seni o gelinliğin içinde görünce ne kadar duygulandığımı sana ifade edemem. Sanki canımdan bir parçayı kopardılar. Sen benim canım, her şeyin biricik kızımsın İnşallah bu evliliğinde hüsranlar yaşamaz, çok güzel bir aile olmayı başarırsın. Sana yeni hayatında sonsuz mutluluklar diliyorum.

• Canım oğlum ailemizin tek velihatı. Bugün senin en mutlu günündür. Artık sende evleniyorsun. Yepyeni bir hayatın olacak. Çok güzel çocukların olacak. Her şeyden önce güzel bir aile babası olacaksın. Senin bu mutluluğunu bugün gibi her gün yaşamanı diliyorum. Seni tebrik ediyor, eşin ile sonsuz mutlulukları yaşamanı temenni ediyorum. Unutma sen bizim için çok ama çok değerlisin. Seni çok seven baban.

• Benim küçük oğlum büyümüşte şimdi yuvalar mı kuracak. Ah yavrum bizi bu güzel kararın ile öylesine huzurlu ve mutlu ettin ki anlatamam. İnşallah tez zamanda minik minik torunlarımın da müjdesini verirsiniz bana. Mutluluğun daim ömrün güzelliklerle geçsin seni çok seven annen.

• Canım dostum inşallah bu çıktığın evlilik yolunda en güzel mutlulukları yaşarsın.

Bir önceki güzel sözümüz olan En Komik Sözler başlıklı yazımızda En Komik Sözler, Güzel Komik Sözler ve komik sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.