Espirili Sözler 2017

Espirili Sözler 2017

 

Bu yılın en iyi espirili sözler 2017 için bir çok söz bulabileceğinizden kesinlikle emin olabilirsiniz. Karşınızdaki insanlara ve arkadaşlar ile eğlenceli bir an geçirmek için espirili sözler göndererek arkadaşlar ile birlikte keyifle eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Ayrıca espirili sözleri sosyal medyadan da paylaşabilirsiniz. Bu sitede bulunan espirili sözler çok anlam içermektedir. Espirili sözler ayrıca insanlara moral gibi gelmektedir. İster kendiniz okuyun ya da ister arkadaşlarınıza gönderin. Başka insanlar size asla zarar vermesin. Siz ehliyet alıp onları ezmelisiniz. Sana sadece sarılmak istiyorum. Çünkü sarılırken yüzüne bakmak gerekmez. Ağaca çıkan bir fil var ve bu fil ağaçtan inmiyor. Sonra fil yapraklara oturur ve sonbaharın gelmesini bekliyor ki sonbahar gelince yapraklar dökülüp inecektir.

espirili-sozler-2017-

Sitemizde arkadaşlarınız ile birlikte komik sözleri okumak için sabırsızlanıyorsanız bu siteye girmeniz yeterlidir. Bundan hiç şüpheniz olmasın. insanlar ruh ikizini bile buluyor. Ama ben çorabımın tekini bile bulamıyorum. Başarılı erkeğin arkasında mutlaka kadın var diyorlar ama baktım da arkam da kimse yok. Bak başkalarının çocukları ne kadar çalışkan diyen anneme cevabım olarak bak anneler neler doğuruyor ama sende o yok dedimordu. Hani insanlar vardır. O da bana cevap olarak terliği gösterdi. Arabayla gezerken yolda eski sevgilimi gördüm ve ona yine yol verdim. Köyde bekar bir imam vardı. Bir kızı istemişler ama kızı bekar imama vermemişler. Ezan vakti geldiği zaman camiden mikrofona bağırdı ve sıradaki ezanı kavuşamayanlara okuyorum dedi. Önce sert bedenine dokunmak istedim. Kafasını da dudaklarımın arasına aldım. Espirili Sözler 2017, O sıvı anlatılamayacak kadar tatlıydı.Oh be coca cola sen bir tanesin.

espirili-sozler-2017-1

Beyaz giyince söz olurmuş. Siyah giyince toz olurmuş. Peki biz ne yiyeceğiz. Bir adam bilgisayar başında oyun oynarken uyuya kaldım. Sabah uyandığınız zaman da nezle olmuş. Çünkü windowsu açık unutmuş da ondan. Evde kalmış kızlara hemen kendinizi tanıtın ve 222 ye gönderin. Bir baba oğlunun adını mafya koydu ve mafya babası olduğu için de seviniyordu. Hani insanlar vardır ya kıyamazsınız ve kıramazsınız işte o insan benim. Bir nisan ayında aklıma hep sen geliyorsun. Çünkü sen şaka gibisin. Az veren candan çok veren ise virüs olur. Gidenin arkasından beddua etmeyin bir tekme de siz vurun daha hızlı gitsin. Espirili Sözler 2017, Ey ruh geldiysen ev işlerini de yap bari. Sana çıkma teklifi ediyorum. Aklımdan bir an önce çıkar mısın? Benimle eğer sorun yaşıyorsan kendini uçurumdan aşağıya bırak. Sonrada sorun falan kalmayacaktır.

espirili-sozler-2017

Dünyadaki en güzel haberleşme yolu kadın kadına haberleşme yoludur. Bu gün kendimle konuştum ve gözüm aydın. Elimi sallasam ellisi diye bir söz var ama ben elimi sallıyorum kimse gelmiyor. Uzman doktor gibiyim bana hasta olan insanların sayısı çoktur. Ayağımın altında da yerin var başımın üstünde de yerin var. Yanlış olduğum zaman sustuğum yeri iyi bilirim. Ama ben haklıysam karşımdakini yerin dibine sokmayı da iyi bilirim. Voleybol takımından anlamam ben sadece nevresim takımından iyi anlarım. Rabbim lütfen karşıma çıkacak olan insan helal süt emmiş olsun. Sütün markası ne olursa olsun. Siz sadece hava atarsınız benim ise olduğum yerde rüzgarım eser. Bana hava atma sakın. Çünkü damarlarında bulunan kan bile bana hasta kalıyor. Ben asil bir insanım. Kimseyi taklit edemem. Güçlü bir insanım taklit bana göre asla değil. Bunu bilin edepli olun. Sayfamıza girdiğiniz zaman resimli olan espirili sözleri de bulabilir ve okuyabilirsiniz.

Bir önceki güzel sözümüz olan Yeni Mutluluk Sözleri başlıklı yazımızda Yeni Mutluluk Sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.