Esprili Sözler

Esprili Sözler

 

 

esprili-sozler-hakkinda-bilgi

Moraliniz bozuk olduğu zaman ve arkadaşlarınız ile eğlendiğiniz zaman esprili sözler paylaşma ihtiyacı duyarız. Bu yüzden de sizler için yepyeni esprili sözler derledik ve yazdık. Eminim ki sizlerin de çok hoşunuza gidecektir. Şimdi esprili sözler olarak yazmaya başlayalım. Sevgilime uykum var desem yine bana trip atacak arkadaş ya. Benim bir ateist arkadaşım vardı inanır mısın yemin etmediği için doktor olamamıştı. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Bir adama sorup demişler ki karım ile ortak özelliğiniz nedir diye ve demiş ki karımla ortak özelliğim aynı günde evlenmiş olmamız dedi.

esprili-sozler-hakkinda

Bütün erkeklerin huyu suyu aynıdır. Sadece yüzleri değişiktir. Bana laf atan kızlardan çok rahatsız oluyorum ve diyorum ki artık yapmayın lütfen ağabeyiniz ve babanız var sizinde. Bitmeyen şarj istiyorum ve gitmeyen sevgili istiyorum ki ya la. Akrep burcu aldatılmaktan hoşlanmıyormuş sanki öteki burçlar aldatılınca kalkıp kalkıp oynuyor. Mona Lisa tablosu neden seviliyor biliyor musun. Çünkü kadın gülmüyor ve ve kadın konuşmuyor. Tuvalette kapı kilitliyken hala dolu mu diye soran milletimize hayranım. Bir bebeğe Kamuran ismi koymak onu erken olgunlaştırır. Türküm doğruyum çalışkanım zengin bir erkek ile evlenmek istiyorum.

esprili-sozlerden

Aşkı tadarsın, tadarsın sonra ayvayı yersin. Artık beyaz atlı prens istemek geride kaldı. Şimdi kızlar beyaz yatlı prenslerini bekliyorlar. Yazdığım esprili sözlerin çok hoşuna gidecektir ve aynı zamanda da çok güleceksiniz. Kara yollarında değil ama senin kollarında ölmek isterim. Aşk güzel başlar ama sonra da hayvan isimleri ile biter ne yazı ki. Bazı insanları sosyal medyada gördüğüm zaman manken ama sokakta görsem Kezban. Bizde asla yanlışlık olmaz. Eğer yanlışlık olursa yanlışlıkla olmuştur. Telefonlarım da ki şarj yüzde bir olduğunuz zaman sanki hastayı acile yetiştireceğim gibi telefonu prize yetiştiriyorum.

esprili-sozler

Bazı insanlar telefonda konuşuyor da sanki resmen ulusa sesleniyor. Operatör şöyle olsun artık. Müşteri hizmetleri desin ki siz kapatın biz hemen arıyorsunuz. Bir şarkı bana dört dakikada bile mutluluk veriyor. Ama bazı insanlara mesaj atıyorsunuz cevap gelmiyor ya sonra o mesajı geri alma tuşu olmasını isterim. Mutlaka bir kişi gelip hayatına ediyor arkadaş. Şair olmak için aşık olmak yeterli bence. Okumaya ne gerek var ya. Hayatımdan giden insanlar için iki rekat şükür namazı kılıyorum. Okulda matematik hocasını bile çözdük. Ama soruları daha çözemedik. Telefonum da yüzde bir şarj kalınca aşk acısı çekiyormuş gibi oluyorum.

Bir önceki güzel sözümüz olan Öğretmenler Günü Sözleri başlıklı yazımızda öğretmenler günü sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.