Etkileyici Sevgi sözleri

Etkileyici Sevgi sözleri

Kenarı yok bu sevginin, duramazsın öyle bir kenarda. Ortasındayız ikimiz de büyük bir sevgi çemberinin. İstesekte çıkamayız bu çemberin dışına sevgimiz bitmedikçe.
Sana her baktığında kalbimin ritimleri çoğalıyor. Sevgimi harekete geçiriyor güzelliğin kalbime sığamıyorum.
Dağıttın tüm tozunu yüreğimin. Dokundun en derinine hislerinle. Öyle temiz sevdin beni. Ne yaşarsak yaşayalım bu sevgimizin kirlenmesine izin verme sevgilim.
Canını hiçbir kötülüğün sıkmasına izin vermeyeceğim. Senin üzülmen beni kahrediyor. Sana bugüne kadar hiç yaşamadığın kadar güzel sevinçler yaşatacağım. Yeter ki bir an bile beni sevmekten vazgeçme.
Daha önce kimsenin olmadığı bir yerden düşmüş bir melek gibisin. Eğer görselerdi seni bana kadar gelemezdin. Kim görse seni esir eserdi sevgisine, tıpkı benim seni gördükten sonra yüreğimin esir olduğu gibi.
Sonra sen geldin. Tüm yorgunluğumun üstüne ne iyi geldin. Beni öylesine çok sevdin. Sana borçlu bıraktın yüreğimi. Sonra bende seni sevdim. İyiki geldin sevgilim.
Kar taneleri gibiyiz. Aynı yerde aynı yöndeyiz. Ama birbirimize dokunamıyoruz. Çünkü seni ne kadar çok sevdiğimden haberin bile yok.
Seni yüreğimde taşıyorum ama bana hiç yük olmuyorsun. Çünkü daha ağır hiçbir gücü hissetmiyorum.
Tahtını kurduğun gönlümde bahtımızın en güzelini yapmaya çalışıyorum. Çünkü senin sevgin herşeyin en güzelini hakediyor.
Seni bekleyeceğim zamanın ne kadar süreceğini bilmesem de bütün zamanlarımı seni beklemek için harcamaya değecek kadar sevdiğimi anlayacaksın.
Özgürlük sensiz geçen zamanlarda istediğimi yapmak değil, seni sevdiğim zamanlarda yaptığım herşeyi istemektir.
Ben gülmeyi sadece senin gamzelerinde seviyorum. Sensiz gülebildiğim bir an bile yokken beni sensiz bırakmayı aklından bile geçirme.
Kalbimin en güzel köşesini sana ayırmıştım. Sonra hepsine sahip oldun. Senin güzelliğine karşı koyabilecek bir gücü henüz tanıyamadım.
Bütün çiçeklerin kokmadığı kadar güzel kokun var. Söylesene sen hangi çiçeğin aromasısın. Daha önce hiç senin kadar güzel kokan bir çiçekle karşılaşmadığım için cahilliğimi affet. İlk defa başıma geliyorsun.
Bir ömür boyu adımlayacağımız bu sonunu bilmediğimiz karanlıkta ışığım olup yolumu aydınlatır mısın? Seni sevmek en koyu renkleri bile beyaza sevirir.

Bir önceki güzel sözümüz olan Ve Seni Gördüm O Anda başlıklı yazımızda gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.