Geçmiş Olsun Sözleri

Geçmiş Olsun Sözleri

 

gecmis-olsun-sozlerinden

Bu sitede çok anlamlı geçmiş olsun sözleri yer almaktadır. Dilerseniz bu siteyi ziyaret edip inceleyebilirsiniz. Bu sitede bulunan geçmiş olsun sözlerinden çok memnun kalacaksınız. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Sitemize hemen girip okuyabilirsiniz. Bir an önce sağlığına kavuşmanı diliyorum kardeşim. Çabuk iyileş ve hemen aramıza dön seni bekliyoruz. Sen benim için çok özelsin. Lütfen kendine dikkat et. Hastalık hayatın bir oyunudur. Her ne hastalığın varsa unutmanı ve geçmiş olsun diliyorum. Sen güçlüsün en kısa zaman da hastalığını yen ve eski haline dön seni bekliyor olacağım. Kalbimiz her zaman seninle olacak bize bu konuda güvenebilirsiniz. Geçmiş olsun. Sen iyileş ve gözlerinin ışıltısını tekrar görelim. Biz inanıyoruz sende inan.

??????????????????????????

Geçmiş olsun. Allah bir daha göstermesin ve Allah başka dert vermesin inşallah. Geçmiş olsun. Senin aniden hastalanman bizleri çok üzdü. Sana geçmiş olsun ve sana acil şifalar da diliyorum. Kendine çok dikkat et ve iyileş olur mu. Seni çok seviyorum. Senin için dileklerim ve dualarım hep samimidir. Geçmiş olsun. Canım arkadaşım inşallah iyisindir. Günler geçtikçe daha çok iyileşmeni umuyorum. Karanlık günler geçip aydınlık günlere tekrar geçeceğiz. Merak etme. Geçmiş olsun. Sen güçlü ol. Bu hastalığını yeneceksin. Sabırlı ol. Şifanı bulacaksın ve dim dik ayakta duracaksın. Bu şekilde daha bir çok anlamlı geçmiş olsun sözleri bulunmaktadır.

gecmis-olsun-sozler

Sayfadan istediğinizi hastalarınıza gönderebilirsiniz. Bir daha bizi sensiz bırakma. Geçmiş olsun. Dualarımız seninle hemen ayağa kalkman dileğiyle. Allah en kısa zaman da seni sağlığına kavuşturması dileğiyle. Hastalık haberini alır almaz derdinden öldük. Kalbimiz seninle unutma. Günler geçtikçe yaralar da geçer. Geçmiş olsun. Sağlık bu hayatta en önemli şeydir. Ama malesef sağlık kaybedilince daha çok kıymete biniliyor. Hastasın biliyoruz. Ama beterin beteri deyip Allaha şükredeceğiz. Kazada yaralanan herkese acil şifalar diliyorum. Seni unuttum sanma. Ben de hep senin yanında olacağım.

gecmis-olsun-sozleri-

Sen yine de gülücüklerini eksik etme. Çünkü gülücüklerin ruhuna yansıyacaktır. Canım arkadaşım sana acil şifalar ve Allah beterinden koruduğu için de şükür ediyorum. Bunda da vardır bir hayır. Sen gülücüklerini öldürme. Sana tüm samimiyetimle acil şifalar diliyorum. Geçmiş olsun gönlümün sultanı. Aklım hep sende aşkım geçmiş olsun. Sen hasta olduğundan beri aldığım nefesi bile hissediyorum. Canım aşkım geçmiş olsun. Sevgilim hastalanmış kıyamam seni çok seviyorum. Acil şifalar bebeğim. Hayat paylaştıkça güzel ve bu yüzden de dertlerini ve hastalıklarını benimle paylaş arkadaşım. Sen benim sevgilimsin bir an önce hastalığının geçmesini umuyorum canım.

Bir önceki güzel sözümüz olan En Güzel Aşk Sözleri başlıklı yazımızda En Güzel Aşk Sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.