İyi Geceler Mesajı 2017

İyi Geceler Mesajı 2017

iyi-geceler-mesaji-2017

Bir çoğumuzun iyi geceler mesajı almadığı için iyi geçmeyen geceleri vardır. Uyusak bile arada bir uyanıp telefona bakarız mesaj gelmiş mi diye. Size atılmıyorsa iyi geceler mesajı siz atın, bekletmeyin insanları. Bu mesajları bulmak için uğraşmayın çünkü biz iyi geceler mesajı 2017 yazımızda sizler için derledik bunları.

-Gülen gözlerinde batıp, gülen gözlerinde yeniden doğmayı senden öğrendim. Yüreğiniz o parlayan ışığı hiç sönmesin. İyi geceler.

-Geceleri uzak diyarlara çığlık olur sesim, denizden yayılan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim. Bu gece sırf senin için çarpıyor kalbim. İyi geceler.

-Şunu unutma sevgilim. Dualarım, hayallerim, rüyalarım hep seninle bu gece. İçimdesin, içimin en derininde. İyi geceler.

-Sen uyurdun. Bilmezdin benim her gece uzaklardan üstünü örttüğümü. İyi uykular sevdiğim.

-“İyi geceler canım” derdin hep. Gecenin iyiliğinden çok, canın olma düşüncesi beni hayallere boğardır. İyi geceler canım.

-Uyandım birden. Doğruldum yatağımda. Yastığım ıslak gözümden süzülen son bir damla yaş… Sensiz geceler kabus olmaya başladı artık bana. Bu gecemin sensiz geçen son gece olmasını dileğiyle. İyi uykular.

-Sana sarılıp uyumadıktan sonra diğer güne uyanmamın ne anlamı var ki? İyi geceler.

-İyi geceler demediğin için iyi geçmeyen gecelerim var benim.

-Neyleyeyim sensiz başlayacak bir günü. Neyleyeyim yanımda sen olmadan uykuya daldığım geceyi.

-Huzur dolu yarınlara uyanmak istediğim bir tek sensin, sen.

-En güzel gecelerim rüyamda sen olduğun geceler…

-Kafamı yastığa koydum anda başlıyor senli düşüncüler. Ve uyutmuyor beni bütün gece. Artık gelsen diyorum. Seni hayallerde değil, gerçeklerde yaşamak istiyorum.

-Şimdi burada olsun, tam şurada yanı başımda. Sıkı sıkı sarılsam. Öpsem, koklasam, uyutsam seni. Her yanım sen olsan. Geceme, gündüzüme anlam katsan.

iyi-geceler-mesaji-2017-

-Bu gönlüm sana tutkun. Sözlerim yine suskun. Ne olacaksa olsun artık, sensiz kalmaktan korkuyorum. Bir aradayken bile ayrıyız. Ama her şeye rağmen dayanmalıyız bu olanlara. Kayıp gitme benden, ellerimden. Geceler sensiz çok ıssız ve karanlık. Ne olur gitme… Komik iyi geceler mesajları Hep duygusal mesajlar atmak yerine birazcık da insanların yüzünü güldüren iyi geceler mesajları atmak lazım. En güzel komik iyi geceler mesajı 2017 görmek için birazcık aşağıya inmeniz yeterli olacaktır.

-Ve usulca fısıldadı gece: “Yat zıbar sonra sabah kalkmak bilmiyorsun.”

-Kafanız rahat etsin istiyorsanız altına yastık koyun o zaman rahat edecektir.

-Sevgili uykum, ben bu temiz sayfaya bu satırları yazarken sen çok uzakta olacaksın biliyorum. Ama artık dön ne olur, sana çok ihtiyacım var.

-Uzun uzun iyi geceler mesajı atan bir sevgilimiz olmasa da, yat zıbar sabah kalkmak bilmiyorsun diyen bir annemiz var çok şükür.

-Sevgili uykum, çocukken sende nefret ettiğim ve her fırsatta uyumaktan kaçtığım için özür dilerim. Çok pişmanım. Seni seviyorum uykum. Canım uykum.

-Gece olsun, olmasın değil de. Yatar yatmaz sabah oluyor ona bir çözüm yolu bulmak lazım.

-Sahiden iyi mi geceler? Sevgiliye iyi geceler mesajı Sevgilimize iyi geceler mesajı atmadan uyumayız şüphesiz. Bir çoğumuz bu tarz mesajları yazmakta da oldukça zorlanır. Sizde iyi geceler mesajı 2017 den dilediğiniz mesajı seçip sevgilinize atabilirsiniz.

-Her gece varlığının, yanımda olmanın, benim olmanın sevinciyle uyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim yanımda ol çünkü bu can sadece sen yanımdayken anlamlı.

-Yüreğin doğan güneş değil batan güneş olsun. Doğan güneş batacaktır ama batan güneş yarın yepyeni umutlarla yeniden doğacaktır. İyi geceler hayatımın anlamı

iyi-geceler-mesaji-2017-1

Bir önceki güzel sözümüz olan Dostluk Sözleri 2017 başlıklı yazımızda Dostluk Sözleri 2017 gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.