Sevgili Sözleri

Sevgili Sözleri

Sitemizde anlamlı sözler,güzel sözler, aşk sözleri, dilek temenni sözleri, kutlama ve doğum günü sözleri, ayrılık ve özlem sözleri, ağır sözler ve kapak sözleri bulabildiğiniz gibi aynı zamanda sevgili sözlerini de bulabilirsiniz. Sevgililerin birbirine söyleyebilecekleri en güzel ve en anlamlı sözler ve mesajlar sitemizde en güncel ve benzersiz haliyle sürekli mevcuttur. Sevdiğinizi mutlu etmek adına ve aranızdaki aşkı güçlendirmek için verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri de güzel sözlerle ona hitap etmektir. Aranızdaki aşkın ve sevginin dahada büyümesi için sürekli ihtiyaç duyduğunuz en güzel sevgili sözlerini sizler için sayfalarımızda hazır bulunduruyoruz. İlişkilerinize verdiğiniz önem ve ilişkilerinizdeki kaliteyi arttırmak amacıyla istifadenize sunulan bu güzel sözlerden faydalanmaktan çekinmeyiniz. Karşı cinsin gönlünü fethetmek ve onun hayranlığını kazanmak amacıyla sizlere lazım olan tüm güzel sözler sitemizde özgürce kullanmanız için paylaşılmıştır. Gerek Facebook ve gerekse Whatsup gibi yahut aklınıza gelebilecek her türlü paylaşımlar için en değerli güzel sözler içeriği ve en değerli sevgili sözleri bizim sitemizde bulunmaktadır. İşte sizin için hazırladığımız güzel sevgili sözleri buyurun: Sevgilim yanında olmam için bana izin ver ver. Her şeyimle senin olmak için hazırım. Dudaklarından dökülecek bir güzel söze muhtacım.
sevgili-sozleri
Sevgilim, sevgi sana. Sevgilim aşk sana yakışır. En güzel seninle yaşanır. Hayatın en anlamlı anı yanında olmak ve en kötü zamanı senden ayrılmaktır. Sevgimi sana her şeyimi vererek ve senin için her şeyi göze alarak ispat etmedim mi? Sevgilim zaten varlığımdan geçmiş ve senden başka bir şeyi düşünemez olan bir hiçim ben. Aşkı senle yaşarım. İster yanında ister seninle uzak. Hasreti senle yaşarım ister sevgilin ister bir yabancı olarak. En güzeli ve en değerlisi ise sana sarılıp senin olmak. Aşkım ve varlığım sensin. Senden daha iyi bir şeyim olmadı. Şu fani dünyada yüzüme gülen en değerli ve güzel şey sensin. Sevmek demek sen demek. Sevmek seni sevmek demek. Bunun dışındaki her şey boş bir hevesin peşinden gitmek demek. Özlemek varsa sen varsın. Hayalin var. Her durakta her köşe başında bu şehrin her kaldırımında sen ve hatıran var Dünyanın tüm Sevgi Sözleri bir araya gelse. Bana söyleyeceğin o hasretle beklediğim, “Seni seviyorum aşkım !” sözünden daha değerli ve anlamlı olamaz. Aşk Sözlerini yazanlar bilmeden sana olan tüm duygularımı satırlara yansıtmışlar. En güzel yazılar, en güzel şiirler ve şarkılar ve hatta en güzel makaleler seni yazar senden bahsederler bir tanem. Hayatımda değişen her şeyin altında senin adın ve imzan var. Sevgiliye mesajım, hayatımdır. Sevgiliye sözüm ona hayatımı ve tüm varlığımı adamamdır. Aşk mesajları sana söylediğinde daha güzel ve aşk mesajları sana söylendiğinde daha değerli. Sevmek güzel bir şey ama en güzel olan şey seni sevmek sevgilim senin tarafından sevilmek için yapmağım maskaralık ve yollamadığım mesaj kalmadı. Hala beni üzmeye ve beni yanıtsız bırakmaya devam mı edeceksin? Ayrılık için hiç bir zaman geriye sayamam ve hiç bir zaman ayrılığın adını ağzıma almam. Senle varsam ayrılık yok. Özlemlerimi koskoca bir yalnızlıkla örtemem. Sana olan aşkımı ve sana olan hasretimi en güzel şarkılar anlatır. Dinlediğin tüm şarkılar bizden ve aşkımızdan bahsediyor sevgilim. Hasret kaldım sen ve senden olan her şeye sevgilim. Daha fazla üzme ve daha fazla yalvartma beni. Tutkulu zamanların ve arzu dolu özleyişlerin tek çıkış noktası var. Sana gelen ve seninle olmak için aradığım o yol ve sana çıkan her yol. Sevgili dostlarımız bu ve buna benzer güzel sözler paylaşımlarımız devam edecektir. sizlerde en güzel sözlerinizi bize yollayabilir ve buradan adınıza duyurabilirsiniz. Bizleri takip edin diyoruz. Bu güzel sözler adına en değerli paylaşımlara ulaşmak için sizlere avantaj sağlayacaktır.

Bir önceki güzel sözümüz olan Aşk Sözleri başlıklı yazımızda aşk mesajları ve aşk sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.