Yeni Asker Sözleri

Yeni Asker Sözleri

 

Sitemizde yeni asker sözleri bulunmaktadır. Askerlerimiz için asker sözleri bu sayfada bulacaksınız. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Sitemizde hem kısa hem de istediğiniz gibi uzun ve anlamlı yeni asker sözleri içermektedir. Vatan için savaşıp ölüyorlar. Toprakta değil kalplerdesiniz. Askerlerimiz bizlerin aslanlarıdır. Dualarımız sizinle askerler. Çok şehit verdik ve çok savaş geçti başımızdan. Türk askerleri siz çok yaşayın. Askerlerimize dua edelim terörü de lanetleyelim. Allah yardımcınız olsun aslanlarım dinimiz istedi ki vatana sahi çıkın. Aslanların dilinden vatan dili düşmez. Kahramanlarımız bizim için savaşmaktadır. Asker arkadaşınız varsa eğer ölümüne arkadaşız demektir. Şafağınız ister zengin olsun ister fakir nasılsa bir gün fakirleşeceğiz. Ben seni on iki ay değil ömür boyu beklerim aslanlarım. Ben vatan için gidiyorum ama senin için geleceğim. Unutmayın ki biz Atatürkün askeriyiz ve bu vatana sahip çıkın. Bu vatan bize emanet ve son nefesime kadar bize emanet olan vatana sahip çıkacağız.

yeni-asker-sozleri

Yıllara meydan okuyacağız ve vatanımıza sahip çıkacağız. Vatan bizim yabancılar giremez. Aşkım askerde sen rahat uyu bir tanem. İçin rahat olsun seni ben bir ömür boyu beklerim. Allahım tüm Mehmetçikleri ailelerine bağışlasın. Aynı zaman da bu sitede asker sözleri ile birlikte resimli asker sözleri de bulunmaktadır. Dilerseniz sitemize girip inceleyiniz. Askerlerimize Allah sağlık versin onlar bizim için savaşıyorlar. Ağaç kırılırken dal kırılır ama babalar gidince namı kalmaktadır. Aslanlar vurulduğu zaman ölmezler. Unutulduğu zaman ölürler.  Yeni Asker Sözleri,Askerlerinizin ellerine kurban olalım biz. Askerlerimi hem özlüyorum hem de gurur duyuyorum. Askerler gittiği zaman kaç gün geçti diye saymalısınız. Bizlerin şafak gibi oğlu olduktan sonra askerimiz her zaman aslanlar gibi olacaktır. Sitemizde çok anlamlı ve damar gibi asker sözleri bulunur. Okuyup ya da askerlere de bu asker sözlerinden istediğinizi gönderebilirsiniz.

yeni-asker-sozleri-

Gece ve gündüz kalplerin ve aklımızda her zaman kalbimizde olacak ve orada hiç unutulmayacaktır. Biz ezanla geldik ve selayla da gideceğiz. Ayrıca kanımızı da şerbet ile içeceğiz. Gençliğinizin verdiği enerjiyi askerlikte gösterin bakalım aslanlar. Uzun hayaller kurarım ve uzun, uzun resimlere bakarım. Benim en kıymetlim yalnız sensin askerim beni unutma. Spor, spor diye söylüyorsan eğer işte size en iyi spor askerliktir.  Yeni Asker Sözleri,Gecenin koynunda vatanı beklerim. Yatağımda da huzurlu bir şekilde askerimi beklerim. Yıla meydan okuyan askerlerimiz her zaman bizim başımızın üstünde yeri vardır. Bizim ezanımız dinmez ve aslan gibi askerlerimiz oldukça bayrağımız asla dinmez. Gün gelir askerliğimizin zamanı bitecektir. Aslanlarımızın omuzlarında tüfek ve ülkemizin de bekçisidir.

yeni-asker-sozleri-2017

Karanlık gecelerde nöbet tutan aslanlarımız ve sevdiklerine de hasret kalır. Aslanlarımız nöbette kalarak ülkeyi korur ama bir yandan da sevdiklerini özler. Asker olmak gururluluk ve çok da onur verici bir durumdur. Asker olmak gerçekten de zor bir iş değildir. Tüm askerlerimize hakkımızı helal olsun. Gece boyunca soğuk havalarda nöbet tutarlar. Tüm askerlerimizden bin kere Allah razı olsun. Allah onlara sağlık versin. Biz asla komando değiliz. Biz sadece ülkemizi, vatanımızı ve kardeşlerimizi koruruz. Aslanlarımız bizi gece nöbet tutarak düşmanlardan koruyor. Vatan için giden genç asker kardeşlerimize çok dua edin. Vatan bizimdir ve askerlerimiz de bizimdir. Sensizlik benim canımı acıtır. Günleri sayar duruyorum aşkım. Bu askerler hiç bir zaman Atatürkün askerleri olduğunu unutmayalım. Sitemizde bir çok asker sözlerini okuyarak istediğinizi seçip sevdiklerinize de gönderebilirsiniz.

Bir önceki güzel sözümüz olan Espirili Sözler 2017 başlıklı yazımızda Espirili Sözler 2017 gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.