Yeni Damar Sözler

Yeni Damar Sözler

 

Yepyeni damar sözleri bu sitede rahatlıkla bulabileceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Bu damar sözlerini göndermek istediğiniz kişilere kısa mesaj olarak ya da uzun mesaj olarak atabilirsiniz. Çok özel damar sözler ve çok ilginç damar sözler ile karşılaşabilirsiniz. Bunu sakın unutmayınız. Yani damar sözlerden hepsini sizler ile paylaşalım. Kaderim gülseydi gerek olmazdı damar sözlere. Yepyeni bir geceye bir kağıt ve bir kalem ile yine yazmaya başlıyorum. Bu gece kadehleri kaldıralım kime denk gelirse şerefine kaldıralım. Arkamdan duygusuz diye konuşanlara sesleniyorum. Bu yüzden mi her gece uykusuz kalıyorum. Ölmek sorun olmuyor ama mezarıma geldiğin zaman sana sarılamayacağım için üzgünüm. Ne kadar unuttum deseniz de onu gördüğünüz zaman her şey yalan olur. Gözlerine baktığım zaman ağlamaya başlasa da gözlerim özledim gözlerine bakmayı. Öyle içten ki yüreğimde ki sevgin en derinde olmakta yerin çıkası yok kalbimin en derininden ve benim de açıkçası hiç çıkarasım yok. Sen hep beni yanlış anladın. Ben sana geleceğim ol dedim.

yeni-damar-sozler

Gel benim ecelim ol demedim. Rakıyı gören insan suyu düşünür kadını gören ise yatağı düşünmekte bu dünyada ne içmesini ne de sevmesini bilen adamlar var. Bilekleri kesmek hikaye siz hiç umudunuzu kestiniz mi bileğinizi kesersiniz kanaması durur ama umudunuzu kestiğiniz zaman ölünceye kadar kanaması asla durmak bilmez. Beni kaybeden sihirbaz değildir beni kaybeden şerefsizin biriydi. Hiç bir insan geriye dönüp de geride kalanlarla yeni bir başlangıç asla yapmaz. Bunu sakın unutmayınız. Ya gidersin ya da unutursun ama karşındaki yokmuş gibi davranamazsın. Yoksa karşınızdaki de siz hiç olmamış gibi davranır ve o zaman çok kıvranırsınız. Bir insan boynu bükük duruyorsa içinden gelerek değil de yüreğinden gelerek yapmaktadır. Sırılsıklam aşık oluyoruz ama bakıyorum ki ıslanan sadece biz oluyoruz. Sayfamıza girdiğiniz zaman yepyeni damar sözleri ile karşılaşacaksınız. Bu damar sözlerini okuduğunuz zaman kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Bundan hiç şüpheniz olmasın.

yeni-damar-sozler-2017

Benim tek dileğim gözlerimi kapattığım zaman seni hayal ederken gözlerimi açtığım zaman yanımda senin olmandır. Sen virgüllerle uğraşıyorsun ama ben çoktan noktayı koydum bile. Gidiş zamanı geldiyse dur demeyin ve aşk bitmişse yeniden kesinlikle denemeyin. Çünkü bütün bunların hiç bir anlamı olmaz. Sitemizde eğer isterseniz resimli damar sözleri de yer almaktadır. Aynı zaman da sitemizden insanlar çok etkilenmektedir. Jilet gibi damar sözler de yer almaktadır. Birbirinden özel birbirinden güzel etkili damar sözler buradadır. Haydi sitemizde yeni damar sözleri ile tanışın. Sevdiklerinize mesaj yoluyla ilgili çekici ve etkileyici damar mesajları atarak kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Sizler için sayfamızdan damarlı sözleri derledik sitemizde de türlü, türlü damar sözler bulunmaktadır.

yeni-damar-sozleri

İnsanlara hodri meydan diyerek damar sözleri alarak mesaj atabilirsiniz. Mutlaka sitemizde kendi düşüncelerinize uygun ve kendi tarzınıza uygun olan damar sözleri bulabilirsiniz. Bu siteden okuduğunuz damar sözler jilet gibi gider bazen de mesaj yoluyla gönderdiğiniz zaman onlara tokat gibi gidecektir. Bunlardan bazıları hayatınızdaki insanlar hayal ettiğiniz gibi olmaz. Mutluluk çok pahalı ve o mutluluğu alacak kadar param yoktur. Gittiğiniz zaman bana Allaha emanet ol dedi. Zaten başka kimim var dedim kendi kendime. Biz kalbimizde ne gemiler batırdık da şu kıçı kırık sandalı mı batıramayacağız. Bu şehrin en tenha yeri benim kalbimdir. Bu günler oldukça zordur. Çünkü bu devirde düşmanlarınızı ayıklamak gerçekten de çok zordur.

Bir önceki güzel sözümüz olan Yeni Kardeşlik Sözleri başlıklı yazımızda Yeni Kardeşlik Sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.