Davetiye Sözleri

Davetiye Sözleri

 

davetiye-sozleri-hakkinda-bilgiler

En güzel günlerimizde sevdiklerimizi yanımızda görmek o günümüzü daha bir anlamlı kılar. Artık yapılan organizasyonlar bir daveti gerekli kılıyor. Davet nezaketin gereği olan bir olgudur. Davetiyeyi güzel kılan ise davetiye sözleridir. Bir kartın üzerinde yer alan davetiye sözleri ne kadar cazip olursa kart sahibi de o derece mutlu olur. Bu yazıda bazı davetiye sözlerine bakabilirsiniz. İki cihan mutluluğuna talip olduğumuz bu mutlu günümüzde siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten memnuniyet duyarız. Hayat boyu sürdürmeyi planladığımız beraberliğimiz için “Evet” diyeceğimiz bu özel günümüzde dostlarımızın bizimle birlikte olmasını canı gönülden istiyoruz.

davetiye-sozleri

Hayatı zorluğuyla, kolaylığıyla, mutluluğuyla, hüznüyle yaşamaya evet dediğimiz bu güzel günümüzde aramızda olmaz mısınız? Yüce Allah’tan saadet dilediğimiz dualarımızın sonucunda Rabbim bize bu güzel günü nasip etti. Siz de dualarımızın kabul olduğuna şahitlik etmek istemez misiniz? Doğanın bütün renklerinin şiire dönüştüğü sanat galerimizde siz değerli misafirlerimizi görmek isteriz. Ele ele beraber geleceğe yürüdüğümüz bugünümüzde bütün dostlarımızı bir arada görmenin mutluluğunu da yaşamak istiyoruz. Hayat akıp gidiyorken yüzlerimizi sevginin sımsıcak güneşine doğrulttuk, kalbimize aşkın sıcaklığı indi ve bir söz verdik birbirimize. Mutluluğumuzu nikahla taçlandıracağımız bu kutsal gecede sevdiklerimizi de aramızda görmeyi çok istiyoruz. Fazla söze ne hacet, mutluluklar paylaşılınca güzeldir.

davetiye-sozleri-hakkinda-bilgi

Mutluluğumuzu sevdiklerimizle paylaşmayı arzuladığımız bu güzel gecede sizler de davetlimizsiniz. Huzurun altına imza atacağımız heyecanlı dakikalarımıza şahitlik etmek istemez misiniz? Düğümüz var, davetlisiniz. Hayallerimizi hayata çevirdiğimiz, dünya evine gireceğimiz anlarımızda yanımızda olmanızı istiyoruz. Siz ve aileniz düğünümüze davetlisiniz. Saadet dolu bir yuva her gencin hayalidir. Biz de hayallerimizi hayata dönüştürmek istedik. Siz de bu güzel günümüze ortak olmak istemez misiniz? Evliliği hedeflediğimiz, mutluluğa ant içtiğimiz nişan törenimizi teşrif etmeniz bizi onurlandıracaktır. Nişan törenimize siz de davetlisiniz. Mutluluğumuz bir harfti, sonra kelime olduk, sonra cümle… Allah’ın tamamına erdirmesi için dua ettiğimiz birlikteliğimiz düğünle taçlanacak. Bu güzel ve özel günümüzde siz de bizimle birlikte olmaz mısınız?

davetiye-sozleri-hakkinda

Kimi rüyalar görülmek içindir kimi rüyalarsa gerçekleşmek için… Biz rüyamızı mutluluğa dönüştürmek için bir yola baş koyduk. Bu mutlu günümüzde yanımızda olmaz mısınız? Bütün kalemler bizi anlatıyordu yeryüzündeki bütün kağıtlara, artık sevdamızı anlatacak bütün aşıklar. Sevdamızı ebedi mutlulukla taçlandırmayı planlıyoruz. Bu güzel günümüzde siz değerli dostlarımızı yanımızda görmek istiyoruz. Düğünümüze davetlisiniz. Ebedi mutluluğumuza bir de sonsuz saadet eklemek için çıktığımız bu evlilik yolunda sizleri de aramızda görmekten sevinç duyacağız. Düğünümüze sizleri de bekleriz.

Bir önceki güzel sözümüz olan Hasret Sözleri başlıklı yazımızda hasret sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.