Doğum Günü Sözleri

Doğum Günü Sözleri

 

dogum-gunu-sozleri

Sevdiklerimizin hayatımızdaki yerini elbette ki tarif edemeyiz. İnsan hayatını önlemli kılan baız önemli günler vardır. Bunlardan bir tanesi de doğum günleridir. Bir kişiye önem veriyorsak onun bu dünyaya teşrif ettiği güne de anlam biçeriz. Doğum günü sözleri de tam bugünler için var. Ona olan duygu ve düşüncelerimizi bir pastanın üstünde en iyi doğum gün sözleriyle ifade edebiliriz. İşte bazı doğum günü sözleri: Hayatının her anı en az gülüşün kadar güzel ve anlamlı olsun. Nice yıllara sevgili eşim. Yeni yaşınla birlikte kalbinin güzelliği kadar bir yıl seninle birlikte olsun, yüzün daima gülsün sevgili dostum. Aslında pastaların üzerindeki mumlar hayatın ışığını gösterir ve yaş ilerledikçe pastanın üzerindeki mumlar artar.

dogum-gunu-sozleri-hakkinda-bilgi

Yeni yaşın hayatına aydınlıklar getirsin anneciğim. İyi ki doğdun. Geçmiş artık geçmişte kaldı. Yeni yaşın bir öncekinden daha çok huzur ve mutluluk getirsin. İyi ki varsın, iyi ki hayatımızdasın sevgili kardeşim. Aklındaki her güzel şeyin bu yıl gerçekleşmesi duasıyla en güzel anlar senin olsun sevgilim. Birlikte nice güzel senelere. Yeni yaşınla birlikte mutluluğunun bir önceki yıldan fazla olmasını dilerim. Yeni yılın sana uğur getirsin sevgili kardeşim. Nice yıllara. Bizim üstümüzde hep durdu merhamet kanatların. Bizim için ağladın, bizim için yoruldun. Düştüğümüzde bizi kaldıran sen oldun. Seni çok seviyoruz babacığım. Doğum günün kutlu olsun

dogum-gunu-sozlerinden

. Anneciğim. Bizi aylarca karnında, aylarca kucağında taşıdın. Hep elimizden tutarak büyüttün bizi. Saçını süpürge ettin evlatların için. İyi ki varsın seni çok ama çok seviyoruz. Doğum günün kutlu olsun. Allah seni başımızdan eksik etmesin anneciğim. Yılların seni yormayacağı, gücüne güç katacağı bir yıl olması dileğiyle nice yıllara sevgili kardeşim. Zaman çok kısa, her anı, her günü gülerek mutlu olarak geçirmek gerek. Seni seviyorum canım, iyi ki doğdun. Bu yıl yaptığım hatalarla seni çok üzdüm. Umarım bu yaşın bir önceki yılın telafisi olur. Seni çok seviyorum aşkım, nice yıllara…

dogum-gunu-sozleri-hakkinda-bilgiler

Sımsıcak bir güneş gibi yağmur gibi tertemiz bir sene seninle birlikte olsun dostum. İyi ki varsın. Nice yıllara… Sen tanıdığım en iyi insanlardansın, bir dostta olması gerekenden fazlasını buldum sende. İyi ki varsın, hep birlikte güzel yaşlara sevgili dostum. Her insanın hayatında kardeşinden çok sevdiği, bağlandığı bir dostu bir yoldaşı vardır. Sen de benim kardeşimden öte, can dostumsun. İyi ki varsın güzel insan, güzel yıllar, güzel bir gelecek seninle birlikte olsun.

Bir önceki güzel sözümüz olan Facebook Sözleri başlıklı yazımızda facebook sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.