Güldüren En Komik Sözler Listesi 2017

Güldüren En Komik Sözler Listesi 2017

gulduren-en-komik-sozler-listeleri

Güldüren en komik sözler listesi 2017 insanlar arasında nükteli ve anlam bakımında bazen başkalarının eksikliklerini konu alarak yüzleri güldüren cümleler ve anlatımlar olmaktadır. Toplumda güldüren en komik sözler listesi 2017 oluşturulurken bazen bir düşünürün söyledikleri bazen anonim meşhur sözler konu alınmıştır. Bütün hepsinin ortak noktası insanların en sıkıntılı anlarında neşelenmesine ve mutluluk kaynağı olarak kullanmasıdır. Bu gün yaşlanmak için hiç uygun zamanda değilim, çünkü nemden romatizmalarım azıyor. Nişanlı olan insanlar kibarlıktan kırılırken, evlendikten sonra suç benim mi kavgası hiç eksik olmaz. İşte bunlara örnek verecek olursak. Nişanlılık döneminde ayağı taşa çarpsa iki taraftan birinin. Canın yandı mı canım üfleyeyim mi olurken. Evlendikten sonra kör müsün önüne baksana olur bir anda.

gulduren-en-komik-sozler-listeleri-2017

Aslında kimse kimseyi kırmak istemez, huy işte bir anda çıkmıyor ki bedenden. Benimleyken sorun yaşadığından mı yakınıyorsun, sana en iyi gelecek tavsiyem; al telefonu eline sorun yaz boşluk bırak, o bıraktığın boşluktan kendini hiç düşünmeden aşağı salla gitsin. Bak bakalım benimle ve ya bir başkasıyla sorun yaşıyor musun bundan sonra. Hani ruh çağırırlar ya işsiz insanlar, sanki evde hizmet ettirecekler. Sonrada altlarına kaçırırlar deterjan masrafı iki katına çıkar olur işsizlik masrafı iki kat. Hani özlediğin, kıyamadığın, kıramadığın, küsemediğin insanlar vardır çevrende, işte onlardan en kıymetlisi benim, hadi al beni ne duruyorsun.

gulduren-en-komik-sozler

Bu söylenen sözlerde görüldüğü gibi güldüren en komik sözler listesi 2017 içindeki anlamlar aslında komikliklerinin yanında aslında mesaj niteliği de taşımaktadır. Doğrudan söylenemeyenler komiklik yaparak anlatılmaya çalışılmaktadır. Aslında her insanın içinde yatan zeki bir kişilik vardır. İşte önemli olan kalkmasını beklerken ondan vazgeçmemektir. Bazı insanlar çok sever ama gelemez. Hah işte tam bunun paraleli öküzdü. Trene hep bakar ama bir türlü binemez. Sende onlardan mısın diyorum acaba. Millet ruhunun ikiz olanını anında buluyor. Şeytan tüyümü var falcımı bunlar.

gulduren-en-komik-sozler-listesi

Ben iki saattir çorabımın ikizini bulamadım 1+1 evde. Sana uzun zamandır çıkma teklif ediyorum ne arsız çıktın sen çık artık aklımdan istemiyorum ya hu. Bazı insanlar şeker katılmadan içilen çayın içine kaşık koymaya benzer, hiç anlamı yokken gelir girer hayatına. Sanki çok lazımdı. Hayat penceresinden bakarken pembe panjurum olmasa da kepenklerin otomatik kapanacağının mutluluğunu yaşıyorum. Kolay mı otomatik kepenk taktırmak bu zamanda. Zamanın içinden gelen yaşanan komik olayları bazen yüzümüz gülsün diye işte böyle umarsızca söyleriz güldüren en komik sözler listesi 2017 içinde yer aşanlar gibi.

Bir önceki güzel sözümüz olan Özel Günler Paylaşılan Güzel Sözler Listesi 2017 başlıklı yazımızda Özel Günler Paylaşılan Güzel Sözler Listesi 2017 gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.