Telefon Mesajı Olacak Komik Sözler 2017

Telefon Mesajı Olacak Komik Sözler 2017

telefon-mesaji-olacak-komik-sozlerden-2017

Telefon mesajı olacak komik sözler 2017 günümüz teknolojisinin ürünü olan internet siteleri ve sosyal medyanın sayesinde paylaşılan yüzleri güldüren cümleler ve konuşmalar olmaktadır. SMS olarak gönderildiğinde en sıkıntılı anımızda yüzümüzü güldüren bu tür telefon mesajı olacak komik sözler 2017 listeleri artık paylaşımı daha kolay hale gelmiş durumdadır. Sesli yanıt sistemi ile yazabildiğiniz mesajlarının Watsap ve diğer sosyal ağların vazgeçilmez fenomenleri olmaktadır. Sizi terk edenlerin arkasından asla küfür etmeyin. Ufak bir beddua, bir parça tükürük ve içinizden yapacağınız çok şükür duası yeterli olacaktır. Karısını aniden öldüren adamdan şok itiraf, evi üzerime yap dediği için öldürüp evin temeline gömdüm. Elimde yeni aldığım telefonum var, burnuma yanık kokusu geliyor, inşallah yanık elimdedir sadece.

telefon-mesaji-olacak-komik-sozler-2017-

Erkek milleti bluetooth gibidir her zaman, yanında olduklarına sımsıkı ücretsiz bağlantı yaparken, uzaklaşınca yeni aygıtlara bağlantı sağlamak için onay kodu beklerler. Aşkın mesaj anlamı nedir bilir misin? Elde ettiğin sevgili zannettiğini Hint kumaşı gibi değerlendirdiğin an ile enayiliğinin farkına vardığın an arasında geçen süredir. Çoğunlukla gençlerin kullandığı akıllı telefonların ekranını süsleyen ve hafızalarını dolduran telefon mesajı olacak komik sözler 2017 aslında söyleyerek te güldüren konuşulmalar yaratmaktadır. Fakat söz uçup yazı kalacağı bilinci ile paylaşımlar devam etmektedir. Artık ne olursan ol sakın bana gelme ben Mevlana mıyım artık istersen beni germe.

telefon-mesaji-olacak-komik-sozler-2017-hakkinda

Erkek dediğinin iki şansı vardır seçmesi en kolay. Ya çirkini seçersin ya güzeli. Ama kadınların seçme şansına bak birde, öküz olanı var, boğa olanı var, kaslısı var, zayıfı var, sakallısı var, bıyıklısı var, sahi kadınlarında çirkefi vardı ve daha neleri hadi erkeklerin işi de zormuş en güzeli Robinsonun işi. Dünya üzerindeki hiçbir haberleşme kanalı, kadınların ortaya çıkardığı dedikodu haberleşme kanalının hızına yetişemedi bu güne kadar. Aslında bilmemek hiç ayıp değil, yeter ki bilmediğini kimseye çaktırmadan yaşamaya devam et. Yangın merdivenini en iyi şekilde değerlendiren millet olarak açık havada sigara içiyoruz.

telefon-mesaji-olacak-komik-sozler

İki arkadaş-ş birbirine soruyor. Bir fil elektrik direğinden yükseğe zıplayabilir mi diye. Diğeri akıllı diyor ki peki elektrik direğini zıplaması için çukurdan kim çıkaracak. Allah ilk önce erkeği yaratmış. Bakmış ortalık dağınıklıktan geçilmiyor hemen yardımcı göndermiş ve kadını yaratmış. Kadınlar olmasa erkekler çorapsız mı dolaşırdı acaba. Madem rüyama giriyorsun, e aklıma da geliyorsun, e canına okuduğum yanıma neden gelmeyi akıl etmiyorsun. Çok mu zor? En çok tercih edilen ve telefon mesajı olacak komik sözler 2017 gençlerin plotonik aşklarına merhem olmaktadır.

Bir önceki güzel sözümüz olan Özel Günler Paylaşılan Güzel Sözler Listesi 2017 başlıklı yazımızda Özel Günler Paylaşılan Güzel Sözler Listesi 2017 gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.