Güldüren Komik Sözler 2017

Güldüren Komik Sözler 2017

gulduren-komik-sozler

Güldüren komik sözler 2017 okunduğunda ve dinlendiğinde yüzlerde tebessüm yaratan anlatımlar olmaktadır. Aslında insanlar özel sözler duyduklarında duygularını değişik şekillerde ortay koyarken komik sözler konusunda da aynı tepkiyi vermektedirler. Komik anlam taşıyan cümleler mutluluk kaynağı olabildiği gibi bazen insanların davranış farklılıklarını da ortaya koyduğu olmaktadır. Bu tür sözler hüzünleri yok etmek yüzlerde tebessüm yaratmak için gerekli olan güzel sözler olmaktadır. Son dakika haber, kaynanamı kaybetmiş bulunmaktayım görenlerin lütfen görmezlikten gelmeleri rica olunur. Günümüz aşkları faturalı hat paketleri gibi, haftalık kullanım, aylık kullanım ve birde her yöne olanları var. Geçen gün farklılık olsun diye bitkisel hayata girdim amaç yeşillik olsun. Benim çok yakından tanıdığım biri paraya para demezdi çünkü R harfini hiçbir şekilde söyleyemezdi.

gulduren-komik-sozler-2017-

Bir toplantıda kabadayılığa yer yok demişler, kalabalıkta kabadayı ayakta kalmış. Garson müşteriye sormuş yumurtayı nasıl istersiniz sahanda mı yoksa deplasmanda mı? Güldüren komik sözler 2017 insanların her zaman hoşuna giden nükteli cümleler olmaktadır. Çok tatlısın ve çiçek gibisin dikkat et arılar yemesin. Doktora giden adama doktor sigaradan uzak durmasını yoksa öleceğini söylemiş. Adam doktorun tavsiyesine anında duyarlılık göstererek bir metrelik ağızlık yaptırmış. Erkek sevgilisine jest olsun diye seni her gördüğümde gözlerim dolar demiş kız boş mu durur benimde gözlerim Euro demiş. Sen bir çocuktun bende bir çocuk geldik bir araya yaptık bir çocukluk olmuşuz üç çocuk. Eğer bebeğininiz altına yapmasını istemiyorsanız, hemen çevirin üstüne yapsın.

gulduren-komik-sozler-

Erkekler kapışılan park yeri gibidir. Her zaman iyileri ilk kapışılan olur. Sen benim için bir meleksin, dağlarda gezinen ineksin, ot veririm yemezsin, e o zaman Allah bildiğini yapsın. Adama bir daha kumar oynamayacağı üzerine söz vermesi isteniyor oda diyor ki bir daha kumar oynamayacağıma dair bahse girerim diyor. Güldüren komik sözler 2017 kişiler arasında aktarımı yapılırken mutluluğun kaynağına inmek amaçlanmaktadır. Derler ki öğretmenin vurduğu yerde gül bitermiş. Yalan hiç morarmış gül olur mu? Bakarsan bağ olur dedikleri bakmadım düğüm oldu. Elinizdeki 10 TL bir anda 100 TL olsun isterseniz hemen 90 TL bulup üzerine ekleyin Aşk dağıtan erosun oku bitmiş sağa sola çalı çırpı atıyormuş, meğerse ottan saptan aşkların kaynağı buymuş.

gulduren-komik-sozler-2017

Adamın boyu 150 imiş karşısından gelen 190 lık kızı keserken yanındakinin ilk aklına hadi Allah korkun yak mübarek yükseklik korkun da mı yok diye gelirmiş. Adam saçlarını önceleri ortadan ayırırmış. Aradan zaman geçtikçe liseden ayırmaya başlamış. Güldüren komik sözler 2017, komik sözler, çok güldüren komik sözler, komik film sözleri, kellerin komik sözleri, komik telefon mesajları, en komik SMS mesajları kişiler arasında zaman içinde değişim göstererek dilden dile dolaşmaktadır. Adam haykırıyor karın olmak istiyorum karın ey kardan adamım. Adam kendinden emin diyor ki doğanın acımasız kanunu varsa benimde ona karşılık son moda telefonum var.

Bir önceki güzel sözümüz olan Sevgililer Günü Mesajları 2017 başlıklı yazımızda Sevgililer Günü Mesajları 2017 gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.