Güzel Dini Sözler

Güzel Dini Sözler

guzel-dini-sozler

Sitemizde güzel dini sözler bularak dini bayramlarda ve dini günlerde de sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Güzel dini sözler okurken herkes duygulanır ve herkes büyük bir keyif olmaktadır. Bunu sakın unutmayınız. Cimri insanlar aslında korkak insanlardır. Bu hep aklınızda bulunsun. Hasta insanlar gecenin uzun olduğunu en iyi anlar . Güzel gören insanlar her zaman güzel düşünmektedirler. Tatlı suyun da başı her zaman kalabalık olmaktadır. En büyük acı cehaletten gelmektedir. İnsanları maskara eden dilleridir. Sen zulme uğrasan da insanlara sen zulüm yapma.

guzel-dini-sozler-

En büyük zenginlik çok bilgi almaktır. İnsanlar birbirine kulluk edemez. Mesafelere ulaşmak için ilk önce yakınınızdaki mesafeleri açmalısınız. Kalbinizi çarpıntısını kendi ecelinizi yapar. Hep güzel sözler söyleyen insanlar hiç bir insandan kötü söz de işitmez. Güzel korunmak istiyorsanız ilk olarak dilinizde var olan lüzumsuz sözleri unutun. Hiddet bütün kötülüklerin anahtarı olmaktadır. Nasihat vermek istiyorsanız ilk önce örnek olmayı öğreneceksiniz. Her ne sır saklarsanız o sır sizlerin eseridir. Güzel ahlak edinmek için sabırlı olmalısınız.

guzel-dini-sozlerden

Haset, kin ve hırs bütün bunlar günahların kaynağıdır. Sen yeter ki doğru ol. Eğri yolunu bulup gider. Özü doğru olan bir insanın sözü de her zaman doğru olur. Bunu bilin. Her gecenin mutlaka gündüzü vardır. Din milleti millet yapan şeydir. Hz. Muhammed der ki affetmek zafer olmaktadır. Sevginizi asla nefrete dönüştürmeyin. Çünkü bu durum sadece size yük olur. Besmele çektiğiniz zaman fatihayı da bir nefeste okuyun. Yaşam demek kabullenmek demektir. Akıllı adamların hocası acıdır. Nasıl ki her evin kapısı var kabirin de ayaktır. Yorum yapmayın ki ahmak durumuna düşmeyin. İman demek sabır demektir.

guzel-dini-sozler-hakkinda-

Kısık sesi olan insanlar vicdan sahibi olanlardır. Kadınlar sevmedikleri erkeklere acımazlar. Sevdiği insanları Allaha emanet et ama sevmediğin insanları Allaha havale et derim. Eğer haklıysan üzülme çünkü mutlaka hak seni koruyacaktır. Açtığınız yaraların Allah hesabını bir gün mutlaka soracaktır. Güzel dini sözler arıyorsanız bu sitede muhteşem güzel dini sözler yer almaktadır. Bu siteye girin ve buradaki sözleri okumanızı öneriyorum. Okuyunca rahatlayacaksınız ve aynı zaman da sevdiklerinize de gönderebilirsiniz.

Bir önceki güzel sözümüz olan En Damardan Sözler başlıklı yazımızda En Damardan Sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.