Kader sözleri

Kader sözleri

 

 

kader-sozleri-hakkinda-bilgiler

Sizlere kader sözleri ile ilgili her şeyden bahsedeceğiz. Kader sözleri hem kısası hem de uzun anlamlısı yer almaktadır. Bundan kesinlikle emin alabilirsiniz. Bu hayatta ne yaşarsak yaşayalım hepimizin kaderi alın yazımızda yazılı olmaktadır. Bunu sakın unutmayınız. Sen söz alın yazısıdır. Alın yazınızı siz değil kaderiniz değiştirir. Yaşamdan ölüme de bizi kader götürür. İnsan kaderiyle baş, başa kaldığı zaman sıkışır kalır. İnsanların kaderi hak ettiğidir. Tanışmak tesadüftür ve aşk ise kader denilir. Kaderinizi sevmek zorundasınız. Kader bazen iyi bir haber göndermeniz insanlara. Hiç bir insan kendi kanderinizi değiştirmez. Kaderi yenmek istiyorsanız dayanmalısınız. Yüreğiniz sizin kaderinizdir. Cahil insan olmayın zira cahil insanlar pençe çıkarırlar.

kader-sozleri-hakkinda-bilgi

Kader yol değil karşınıza iki yol ayrımı çıkarmaktadır. Kaderinize karşı lütfen anlayışlı olun ve inatçı olmayınız. Kaderde yoksa eğer şiir yazmak anlamsız oluyor. Kaderimiz buymuş deyip boyun eğeceğiz. Sizlere kadere ağlamak değil de gülmek yakışıyor. Kader asla insanların güldürmez zaten. Ama kader hep keder getiren bir şey değildir. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Ellere değil de elinize bakın kaderinizi görürsünüz. Yazdığımız kader sözleri en anlamları ile bu sitededir. Mukadder neyse başımıza da gelecektir. Kalp atışı bile kederdir aslında. Keder bazen çok korkunç olmaktadır. Kaderin terazisi vardır ve hep sallantılı olmaktadır. Kader bir hastalık değildir. Kaderinize karşı cesaretli olmalısınız. Kader genellikle acı verir insana. İnsanın ağzında da biter kader. Ama acı çeker yine.

kader-sozleri-hakkinda

Erkek doğuştandır ama adamlık herkese verilmez. İnsanların bile saadetini kader yapar. Bütün düşüncelerinizin ve alışkanlıklarınızı kader oluşturur aslında. Büyük geceleri de kader oluşturur biliyor musun. Karanlıktan aydınlığa çıkaran kader ve aydınlıktan karanlığa da çıkaran kederdir. Kalbin kader ile bir olarak sizleri adeta süründürmektedir. Kaderinize boyun eğin ve asla gülücüklerinizi eksik etmeyin. Kadere inat hayatı sevin ve hayata tutunun. Kadere karşı yenilirseniz eğer hayatınızda istediğiniz gibi olmayacaktır. Kendi geleceğinizi hazırlayıp sonra da kadermiş bu demek de yanlıştır.

kader-sozleri

Her yürek kendi kaderini yaşamaktadır. Kaderden kaçılmaz ve kaderi de kimse değiştirmez. İnsanlar hem mutluluklarını hem izdeki kader de mutsuzlukları kaderlerine bağlıdır. Kaderinizi sevin netice de hayatınızı şekillendiren kaderinizdir. Sitemizdeki kader sözleri okuduğunuz zaman çok ilgi çekecek ve kendinizi de aynı zaman da bu yazdığımız kader sözleri ile de rahatlatacaksınız. İnsan kaderini yaşarken hiç ağlanmamalıdır. Kaderde duygular da daha yoğun yaşanmaktadır.

Bir önceki güzel sözümüz olan Karşılıksız Aşk sözleri başlıklı yazımızda karşılıksız aşk sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.