Ramazan Sözleri

Ramazan Sözleri

 

ramazan-sozlerinden

Bu sayfamızda en yeni ramazan sözleri bulabilir ve sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Sevdiklerinize ramazan aylarında mesaj yoluyla da gönderebilirsiniz. Onları hatırladığınızı hissettirecek onları mutlu edebilirsiniz. Hoş geldin on bir ayın sultanı ramazan. Mübarek ramazan ayı tüm müslümanlar için hayırlara vesile olsun. Müslümanlar bu mübarek ayı iti değerlendirsin. Avuçlarınız ile birlikte kalplerinizi de Allaha açmalısınız. Bu mübarek ramazan ayında tüm müslümanların duası kabul olması dileğiyle. Mübarek ramazan ayında dualar hiç bitmesin ve gözlerinizdeki nur hiç bitmesin. Ramazan ayı insanların kalbine derman olur ve ilaç gibi gelir aynı zaman da. Ramazan ayında o sıcak çorbaların tadı o kadar güzel gelir ki insana binlerce kez Allah bizi yarattığı için şükür ederiz.

ramazan-sozleri-hakkinda

Ramazan ayında tüm oruç tutanların ruhu doyuyor ve daha sağlıklı bir vücuda sahip olurlar. Ramazan ayı insanlara teselli gibidir. Mübarek ramazan ayında nefsinize hakim olun şeytana uymayın ve oruç tutun. Tüm oruç tutanların ramazan ayı sofraları bereketli olsun inşallah. Ramazan ayında sadece oruç yemek değil dedikodudan da uzak durmanız gerekiyor. Bunun gibi daha çok ramazan sözleri bulunur. Hemen bu siteye girin ve yeni ramazan sözleri okumanızı tavsiye ederim. Merak ettiğiniz ramazan ayı sözleri bu sitede ve aynı zamanda sa sitemiz çok ziyaret edilmekte olduğunu söylemek isterim. Ramazan ayı insanlara beraberlik getirir ve günlerine güzellik katmaktadır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz.

ramazan-sozleri-2017

Ramazan ayında insana huzur gelir ve adeta huzur kokar. Ramazan ayı yağmur bereketi gibi gelir insanlara. Mübarek ramazan ayı geldiği zaman insanların kalbi iman ile dolar adeta. Ramazan ayında oruç tutup daha sonra da ölenler olursa o insanlar direkt cennete gider. Bunu sakın unutmayınız. Allah yolunda oruç tutanları Allah her daim dileklerini kabul eder. Ramazan ayında oruç tutmak farz olmakta ve Allah oruç tutan insanların günahını affeder. Cennette bulunan güzel kokuların ve güzel yemeklerin sahibi ramazan ayında oruç tutan insanlar olacaktır. Bundan hiç şüpheniz olmasın.

ramazan-sozleri-

Ramazan ayında oruç tutanlar hastaysa şifa bulur. Dertliyse de derman bulur. Oruç tutan insanların uykusu ibadet olur. Susması ise tesbih çekmiş gibidir. Duaları da hemen kabul edilir. Günahı varsa da affedilir. Her ramazan ayında cennet kapıları ardına kadar kapıları açılır. Tüm müslümanlara Allah oruç tutmayı nasip etsin inşallah. Peygamber efendimiz der ki oruç tutan insanlar Allah da onların günahlarını affetmeye hazırdır. Sitemizi inceleyin ve ramazan sözleri mutlaka inceleyin.

Bir önceki güzel sözümüz olan Romantik Sözler başlıklı yazımızda romantik sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.