Romantik Sözler

Romantik Sözler

 

romantik-sozler

Bu sitede harika romantik sözler var ve kendinize uygun olanını da bulabileceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Sen benim karanlığımın güneşi ol. Bir gün güneş ikimiz için de doğacak ve o gün ikimizde mutluluktan uçacağız. Bundan kesinlikle emin olabilirsin. Sana dokunamıyorum bunun ezikliğini yaşıyorum ben. Çok hasretim sana. İnan senin yanın da olmak istiyorum. Ben aşkımı gökyüzüne yerleştirdim. Sen farketmedin ve gözyaşım yağmur oldu adeta. Sevgiyi sözler ile söylemek yetmez. Sevgiyi göstermelisin. Sana bir kelebek gibi uçmaktayım. Dağları aşar ve yine senin olurum. Sözlerin hep benim aklımda. Hayalin ise hep benim karşımdadır. Aşkın ne kadar sonsuz olduğunu söylesen de ben o anlattığın aşkı birlikte yaşamamızı istiyorum.

romantik-sozler-hakkinda

Sen benim küçük dünyamın büyük umutları oldun. Sen benim aynı zaman da kısa hayatımın uzun aşkı oldun bebeğim. Bunu unutma. Sen zalim olsan da benim kalbim senin için ölene kadar atacaktır. Seninle geçen zamanım dünyada en güzel geçirdiğim gecedir. Her anımda seni düşünür ve her anımda seni özledim ben. Gençliğim yaprak döker ama sen hayatıma girdiğinden beri yapraklarım yeşermiyor. Sende seni sevdiğim kadar hasretlik çekersin umarım. Kalbim seni unutacak kadar hain değildir. Ölsem bile ben seni unutmayacağım. Çünkü senin eşi benzeri yok. Bunun gibi daha bir çok romantik sözler ile karşılaşabilirsiniz. Bundan hiç şüpheniz olmasın.

romantik-sozler-

Yaramaz kalbim sana bakmak senin gözlerine bakmak istiyor. Ben kör kuyularda büyük dertler içerisindeyim ve senin haberin yok. Benim hayallerim var içerisinde sen varsın. Sana sevgimi yolluyorum sana en sıcak gülücüklerimi yolluyorum. Ben duygularımdan kaçmak istedikçe yine sana tutuluyorum. Yapacak bir şey yok. Deprem gibi girdin yüreğime. Enkazlar bıraktın içimde ve hala acılar devam etmekte. Hüzünler aldı benim yüreğimi. Senin gözlerin bana aşkı anlatır benim gözlerim de sana benim aşkımı anlatır. Sesini duyduğum zaman ve seni gördüğüm zaman kalbimde kelebekler uçuyor.

romantik-sozlerden

Sana baktığımda kendimi görüyorum ben. Seni çok seviyorum adamım. Seni sevdim artıık geri dönüşü yok. Gözlerine baktım artık başka gözlere bakamam. Bir tatlı bakışın ve bir tatlı gülüşün mutlu eder beni. Kalbimde tahmin edemeyeceğin kadar yaralar açtın. Tamir edilemeyen ve tamiri kolay olmayan. Seni tanıdığım gün aşık olacağıma hiç ihtimal vermedim. Günler geçti kendime bile itiraf edemedim ve sonra aşık olduğumu konduramadım günlerce. Sanki kader de vardı bu aşk günü geldi ve aşık olduk birbirimize. Kaderse eğer bizim duygularımız kolay, kolay ölmez. Romantik sözler için bu siteye göz atın.

Bir önceki güzel sözümüz olan İftar Sözleri başlıklı yazımızda İftar Sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.