Şehit Sözleri

Şehit Sözleri

 

sehit-sozleri

Bu sitede şehit sözleri yer almaktadır. Şehit sözleri merak ediyorsanız ve okumak istiyorsanız bu sitede bulabileceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Vatan için öleceksem kaderin ellerinden öpüyorum. Bayrakları bayrak yapan şey kan olmaktadır. Anadolunun her köşesinde ağlayan analar ağlıyor. Vatanın ekmeğini yedik ve uğruna da kurşunda yeriz sıkıntı yok. Bizim şehitlerimiz vatanımız için şehit olmuşlardır. Acımız çok derin ve tüm millet de ağlıyor. Bitmeli artık bu terör şehitler asla ölmez. Şehitlerimiz ile ilgili bu sitede çok güzel şehit sözleri vardır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Şehit düştüğü zaman ortalık cennet kokar. Kurşun asla şehitlerin orucunu bozmaz. Bunu sakın unutmayınız.Babam bile karşımda olsa ben vatanım için ölürüm.

sehit-sozleri-hakkinda

Ülkemizin askerlerinin bir ellerinde silah diğer ellerinde de kuran vardır. Bana nasılsınız diye sorma çünkü ben ülkem gibiyim. Ayın yıldızları ard arda dizili olmaktadır. Şehitlerimizi cennet bekçileri uğurlamaktadır. Yirmi dört şehidimiz öldüyse bu demek oluyor ki yirmi dört göz ana göz yaşı döküyor demektir. Tüm şehitlerimize Allahımdan rahmet diliyoruz. Ayrıca ailelerine de sabır diliyorum. Sen yeter ki vatanına sahip çık böyle yaptığınız sürece vatanımız asla batmayacaktır. Bizim ülkede asker ölenlere de şehit denir. Sizin vatanınız dağda başlar. Ama bizim vatanımız peygamber ocağında başlayarak en son şehadetle bitmektedir.

sehit-sozleri-

Şehitler kanıyla yoğurulmuştu bu topraklar şehitlerimizin kanı ile yeşerdi bu ağaçlar. Sizler için bu sitede şehit sözleri bulunur. Bence bu sayfada ki şehit sözleri okumalısınız. Nasıl öldü diye sordular. Şehitler ölmez dedim. Mehmetçikler ölmez dedim. Vatan borcu diye gittiler askerlerimiz. Şehit oldukları anaların oğulları. Vatan sağ olsun dediler. Teskereleri şehit oldu Mehmetçiklerin. Asker olmak ve şehit olmak kolay değildir. Koltukta yatarak şehit değil ceset olur. Vatan uğruna yatanlara şehit denmektedir. Şehitler vuruldukları zaman değil de unutuldukları zaman ölürler.

sehit-sozleri-hakkinda-

Şehitler ölmez kalbimizde yaşarlar. Her şehit düştüğü zaman cennet kokar. İnsanlar gönlü ferah olsun. Bizim ülkemizi kurtaran askerlerimizdir. Vatan için öldüler. Ama toprağa değil de kalplerimize gömüldüler. Utanıyorum bazen şehidim. Yemek yerken ve içerken sakın sizi unuttuğumu sanmayın. Şehitler ölmez ve şehitler unutulmaz kahramanlardır. Her şehidimiz için fatiha okuyun ve ailelerine de sabır dileyin. Şehitler için duanızı asla eksik etmeyiniz. Şehitlerimizin öldüğü günlerini anın ve o gün mübarek gün olduğu için dua edin.

Bir önceki güzel sözümüz olan Evlilik Teklifi Sözleri başlıklı yazımızda Evlilik Teklifi Sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.