Sevgiyi Anlatan En Duygusal Mesajlar

• Hayatımda hiç bu kadar hüzün ve mutluluğu bir arada yaşamamıştım. Kalbim seni gördüğünde deli gibi atıyor. Beni heyecanlandıran tek insan, iyi ki varsın.

• İçimde bir özlem var her gün kanayan. Sen benim hiç bitmeyen yaram hatırladıkça kanayan ve hiç kabuk tutmayan sonsuz acım. Bu kanayan yaraya derman senin gözlerindir. Bana sadece uzun uzun bak ve seni uzaktan bile olsa izlemeye doyamıyorum. Hayatımın aşkı beni sakın sensizlikle sınama.

• İçimde bir savaş var. Sen ile ben arasında sürekli didişen, kavga eden ama yinede koşulsuz bir şekilde seni sevmekten vazgeçmeyen bir savaş var. Ben artık bu savaşlardan çok yıldım aşkım. Sana elimi uzatıp, sonsuzluğu seninle yaşamak istiyorum.

• Bazen aşk, yalnızlığı yaşamakmış. Ben yalnızken aslında içinden çıkamadığım bir durumda olduğumun farkına varıyorum. Meğer yalnız kalan sadece bedenimmiş ve ben seninle kurguladığım düşlerde aslında çok kalabalığım. Benim bu hayatta en büyük sevincim sen oldun. Seni çok seviyorum.

• Sana aşkımı bir türlü itiraf etmekten korkuyorum. Kırılacağımdan değil, seni kıracağımdan korkuyorum.

• Yaşam sevgi arasında ince bir çizgiymiş. Şimdi ben o ince çizginin üzerindeyim ve her an bu ipin kopacağından, sana kavuşamayacağımdan çok korkuyorum. Ben i artık pamuğa bağlı bir uçuruma atma. Bu canın senin için ne kadar çaba gösterdiğini gör bence. Yoksa bu pamuk en yakın zamanda uçurumların dipsiz kuyularına teslim olacak. Beni ancak senin sevgin kurtarır aydınlatır sevgilim.
Sevgi-duygusal-sözler

• Allah sevdiği kullarını hep en zor sınavdan geçirirmiş. Şimdi ben o zorlu sınavı yaşıyorum seni kazanmak için günlerce ağlıyor hayata tutunmaya çalışıyorum. Eğer sana olan duygularımı birazcık olsun anladıysan benimle birlikte aşkın en güzelliklerine doğru uçarsın. Huzuru doyasıya yaşarsın.

• Seninle bir aile kurmanın hayalleri vardı ya bugün yolda bir küçük kız çocuğunun annesi ve babasını elinden tutarak gezdiğini görünce ikimizi hayal ettim. Ben sen ve kızımız. Bu resmi senin gerçekleştireceğim anı yaşamak için Allah’tan seni diliyorum.

• Aşk zorlu bir sınavdır. Kimisi sınıfta kalır kimisi bu sınavı en iyi şekilde geçer. Peki, ben bu sınavın içinde miyim? Sana olan duygularımın samimiyetini gördüğün de bu notun cevabını mutlaka istiyorum.

• Aşk gecede var olan yıldız gibidir. Çabuk parlar çabuk söner. Ama en güzeli ay ışığıdır. Her gece senin için doğar ve senin için aşkını bir kere daha aydınlatır vazgeçmez.

Bir önceki güzel sözümüz olan En Komik Sözler başlıklı yazımızda En Komik Sözler, Güzel Komik Sözler ve komik sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.