Bayram Sözleri

Bayram Sözleri

bayram-sozlerinden

Bu sitede bayram sözleri bulabileceğinizden kesinlikle emin olabilirsiniz. Ramazan bayramlarında ve kurban bayramlarında sevdikleriniz için bayram sözleri mesajları gönderebilirsiniz. Ailenizin ve sizlerin ramazan bayramını kutlarım ve Allah dileklerinizin de en hayırlısını nasip etsin. Hayır kapıları açsın inşallah. Allah sizleri kaza ve beladan korusun. Ramazan bayramı kutlu olsun. Dua kapılarınız her zaman açık olsun. Her zaman güzel günler ve aileniz ile birlikte yazmanız dileğiyle. Ramazan bayramınız mübarek olsun. Sevdikleriniz ile bu bayramda sevgi dolu ve huzur içinde olmanız dileğiyle. Ramazan bayramınız kutlu olsun. Ümmetinizin birlik ve beraberliğimizi daim etmesi dileğiyle. Ramazan bayramınız kutlu olsun.

bayram-sozleri-hakkinda

Bu bayram insanları mutlu günler gibi bir araya getirir ve hiç bir zaman küslük olmasın. Ramazan bayramınız mübarek olsun inşallah. Bu ramazan bayramında unuttuğunuz insanları hatırlayın ve onlar ile vakit geçirin. Bu bayram da gönüller birleşir ve sevgililer çoğalır. Bu ramazan bayramı hepimize hayırlar getirsin inşallah. Bayramlarınızın güzel ve huzurlu geçmesi dileğiyle. Sevdikleriniz ile ve aileniz ile bu bayramlarda güzel anlar geçirmeniz dileğiyle. Ramazan bayramınız mübarek olsun. Bu mübarek ramazan bayramında el öpmediğiniz insan kalmasın. Hayırlı bayramlar. Bayramlar yalnız değil sevdikleriniz ile kutlamak içindir. Bunu sakın unutmayınız.

bayram-sozleri

Bayram Sözleri;Hayırlı bayramlar dilerim. Bayramlar bize bereket getirir ve evinize de huzur getirsin. Bayramlarınızın hayırlı ve bereketli geçmesi dileğiyle. Gelelim kurban bayramı sözlerine ve bayram günleri çok bereketli, neşeli geçmesi dileğiyle. Bu mübarek kurban bayramında sevdiklerini ile sofralarınızı paylaşın. Hayırlı bayramlar. Allah bizim bayramlarda sevdiklerimiz ile bir arada olmamanızı ve küs olduğunu insanlar ile de barışmamızı istiyor ve bütün bunları bayramlarda sofralar kurarak kutlayabilirsiniz. Kurban bayramında tüm islam aleminin bayramı bereketli ve huzurlu geçmesini temenni ediyorum. Kurban bayramınızı tebrik ederim ve bu bayramınızın da hayırlar ile geçmesini dilerim. Bu kurban bayramında küsler barışsın ve rahmetler üzerinize yağsın. Hayırlı bayramlar dilerim.

bayram-sozleri-

Kurban bayramınızın neşeli geçmesini istiyorsanız sevdikleriniz ile tüm bayram birlikte olun. Hayırlı bayramlar. Kurban bayramı boyunca Allaha el açın ve dua etmelisiniz. Bayramınız mübarek olsun. Kurban bayramınızın hayırlara vesile olması dileğiyle. Kurban bayramında kederleri ve üzüntüleri bir yere bırakın. Allahım bizi doğru yoldan ayırmasın ve varsa günahlarımızı da affetsin hepimızin. Kurban bayramınız mübarek olsun. Kurban bayramı boyunca üzerinize nurlar ve rahmetler yağsın. Melekler her zaman yanınızda olsun inşallah. Bu kurban bayramında da sağlıklı bir şekilde kavuştuk. Darısı diğer kurban bayramına inşallah. Bayram boyunca bol, bol salavat çekin ki evinizde melekler eksik olmasın. Mübarek kurban bayramınız kutlu olsun.

Bir önceki güzel sözümüz olan Duygusal Sözler başlıklı yazımızda duygusal sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.