Duygusal Sözler

Duygusal Sözler

duygusal-sozlerden-

Bu sitede duygusal sözler ile karşılaşıp sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza bu sayfadaki duygusal sözlerden bulup gönderebilirsiniz. Beni tanımayanlar hep benim duygusuz biri olduğumu söylerler. Ama nereden bilecekler ki bütün gece uykusuz olduğumu. Bazen susmak her şeyi anlatır. Kelimeler artık bitmiş ve diyecek bir şey kalmamıştır. Sen beni seni özlediğim kadar ve sevdiğim kadar sevemezsin. Ben dayanıyorum ama senin yüreğin dayanmaz. Sana karşı bir kişiliğim yoktur. Sen artık benim için herkes gibi oldun. Eğer birini gerçekten seviyorsan onu nedensiz sevmeniz gerekir. Gözlerine baktığım zaman ölesim geliyor. Senin yüzündeki mimikler bile beni kendine bağlamaktadır. Ne kadar imkansız olduğunu bilsem de yine de aklım hep ondadır.

duygusal-sozler

İnsanlar her gün binlerce hayal kurarlar. Ama öyle bir gün gelir ki gerçeği yaşarsın ve hayallere sığmaz. Beni anlayan insanlar nedense hep uzaktalar. Seviyorum, seviyorum diyorsun ama beni inandıramıyorsun malesef. Bunun için içindeki sevgiyi dışa vurup göstermeniz lazımdır. Öyle bir gün gelecek ki benden şikayet ettiğin şeyleri özleyeceksin. Bunu sakın unutma. Tam umudunuz bittiği yerde ruh eşinizi hiç ummadığın zaman da ve ummadığın bir yerde yollarınız kesişecektir. Seni rüyanda görürsün ama o ise bundan haberi yoktur. Siz romantik olursunuz ama karşınızdaki insan romantik olmadığı zaman işte o an yalnızsındır. İşte bu sayfada istediğiniz gibi anlamlı duygusal sözlerden en beğendiğinizi bulabilirsiniz. Saniyeler sonra bile neler yaşayacağınızı bilmeden yıllar sonra olabilecekler için hayaller kuruyoruz.

duygusal-sozler-hakkinda

Unutmayın ki kalbi yorgun olan insanların kalbi keskin olmaktadır. Kalbiniz kırıldığı zaman sessiz kalın. Ama sessizliğinizden anlamıyorlarsa o zaman uzak durun. Hislerim artık öyle yorgun ki. Artık sana karşı kalbimin dermanı kalmadı. Aşk bazen bir kahveye benzemektedir. Çünkü sabır ve özen gösterdiğiniz takdirde tadı güzel olmaktadır. Seni seviyorum diyen insanlara çok inanmayın. Çünkü seni seviyorum basit bir cümle değildir. Gerçek aşk hayalete benzer. Herkes bahseder ama kimse göremez. Susmak bazen bir cevaptır. . Susan bir insan yorgundur ve isteksizdir. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Gerçek aşk şans oyunlarına benzer. Herkese denk gelmez ve tutturabilene gerçek aşkı alıyor. Benim sevgimi kimse ölçemez. Çünkü benim sevgim ölçülebilecek kadar büyüktür. Seni seviyorum ve sana aşığım kelimeleri arasında dağlar kadar fark vardır. Aşk üç harfli olabilir ama içine sığdırılamayacak kadar da büyük anlam içermektedir. Benim kalbim senin kalbin gibi asla değil. Çünkü benim kalbim senin kalbini unutacak kadar ne insafsız ne de adidir.

duygusal-sozlerden

Bir önceki güzel sözümüz olan İsyan Sözleri başlıklı yazımızda isyan sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.