İsyan Sözleri

İsyan Sözleri

isyan-sozlerinden

Sitemizde isyan sözleri yer almaktadır. İsyan sözlerini okuyun ve sosyal medyada da paylaşabilirsiniz. Biz artık aşkın her halini gördük artık aşkın ne hali varsa görsün diyorum. Seni sevdiğime pişman değilim. Ama senle iken sensiz olmaya isyan ediyorum. Bunu bil. Hayatıma rest çekmiş durumdayım. İsyanlardayım artık. Ölüm için bir sebebim yok ama yaşamak için de tam sınırdayım. Sen geceleri bana bela ettiysen o zaman bende sana lan aşkıma lanet ediyorum. Yalnızlığımı yaşıyorum ama utandığımı kimseye söyleyemem. Ölümüne isyankar olurum ama yine de senin gibi yalancı olmam. Sen beni bıraktığın zaman ben isyan etmeyi öğrendim biliyor musunuz. Uzakta da olsa ben seni sevdim. Ama senin yalan sevgin sayesinde ben isyan etmeyi öğrendim. Bunu sakın unutma.

isyan-sozleri-

Seni severken hayatı da sevdim. Ama sen benden ayrılınca isyanı sevdim. Zamanımı hep sahte sevgililer için harcadım. Hayatı artık senin ellerine bıraktım. Ben de artık isyanı seçtim. Bu hayatta mutluluğun garantisi yok ve isyan etmeye devam. İnsan her dili öğrenebilmeli ama ilk önce tatlı dili öğrenmektir. Sen bu dünyada ne yaparsan yap yolunun başı da belli ve yolun sonu da bellidir. O kadar isyan ettim ki bu dünyada birini severken en önemlisi birine güvenmekten korkuyorum. Beni de anla. Dürüst olan insan güçlü olan insandır. Kurduğum o güzel hayaller soğuk rüzgar ile bilikte uçtu ve gitti.

isyan-sozleri-hakkinda

İsyan Sözleri; Birini sevdiğin zaman araya da bir de mesafe girdiği zaman işte o çok zordur. Çünkü içinde bir çok kuruntu oluşacaktır. Beni düşünüyor mu, özlüyor mu, yoksa unuttu mu diye. Ayrılığın hakkını vereceksin. Beraber kalamadıysanız o zaman gitmeyi bileceksiniz. Bazen diyorum ki keşke bu insanları hiç tanımasaydım. Her parası olan insana adam gibi adam demek zor saçmadır. En kötü his ve kalbinizde ağrı hissettiğiniz an sevmiş olduğunuz kişinin anlatması gerçekten de kötü bir olaydır. Biz isyankar gençleriyiz. Akşamları hep sokaklarda otururuz. Geceleri ise isyan bayrağımızı çekeriz.

isyan-sozlerinden-

Ben hüküm giydim çaresizliğe. Bu kahpe hayata isyan ediyorum. Ben aslında hayata değil hayata değil benim isyanım aşklardandır. Asla yaradana isyan isyan etme günahtır. Her güzel yüzlere de gönlünü verme. Zira isyankar olursun. Benim isyanım mutluluğumu engelleyenlerdir. Kimseye isyanım değil, benim isyanım inandığım ve güvendiğim insanlardır. Ömrümde ilk defa bir aşka isyan ettim. Gitme sakın yanımda kal bugün. Sensiz kaldığım zaman ben hep isyanlardayım. Benim kalbimi acıttığın gün beni diri, diri toprağa gömdün. İşte o zaman ben isyan etmyi öğrendim.

Bir önceki güzel sözümüz olan Kader Sözleri başlıklı yazımızda Kader Sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.