Kader Sözleri

Kader Sözleri

kader-sozlerinden-

Sayfamızda kader sözleri yer alır. Bu siteye girip yepyeni kader sözlerini okuyabilirsiniz. Bilin ki son söz hep alın yazısıdır. Herkes kendi planını yapar ama unutmayın ki kader sizin kurduğunuz planlara gülmektedir. Kalbinizin sesini dinleyin. Kalbinizdeki o atış kaderin sesi olmaktadır. Kaderler hep insanların karar anlarını şekillendimektedir. Unutmayın ki her insan kaderini haketmiştir. İnsanların başına gelen karakterlerini yansıtmaktadır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Aşklar, arkadaşlıklar, tanışmak ve tesadüfler hep insanların kaderi olmaktadır. Yarın ne olacağını unutun. Kader konuşur ve insanlar susar. Kader dediğimiz bazen kötü olaylara denmektedir. Kaderi hiç bir insan değiştiremez. Siz kaderinize dayanın asla yenik düşmeyin ve böyle yaptığınız zaman yenmiş olacaksınız.

kader-sozleri-hakkinda

Cahil insanlar kadere pençe göstermektedirler. Kaderiniz ne olursa olsun mutlu olduğunuz zaman zaferi sizler kazanmış olacaksınız. Eğer ki kader ile ilgili konuşan insanlar varsa o zaman öteki tarafta kader o insanları hesaba çeker. Kaderde sevmek varsa konuşmak ise yoktur. Kader diyor ki attığınız her adımın karşılığı var diyorlar. Kaderinize ağlamayın gülün. Her yaranın merhemi bulunur. Dertler ise unutulur. Tesadüf demek başlangıç demektir. Finali siz ama perdeyi ise kader kapatmaktadır. Kader çok acımasızdır ama kader alın teri ile geçirebilirsiniz. Bir şey olana ve bir şey olmayana da kader denmektedir. Kader inanın bir felek kurşunu ya öldürmekte ya da güldürmektedir.

kader-sozlerinden

Efsane kader sözleri ile karşılaşacaksınız. Erkeklik doğuştan gelmektedir. Adam olmak ise herkese denk gelmez. Hayat gerçekten de çok acımasızdır. İlk önce sınav yapmakta ve sonra da ders vermektedir. Geçmişi artık at. Çünkü önemi yoktur. Sen kim olduğunu bilmelisiniz. Böylece geleceğinizi de yönetebileceksiniz. Eğer kaderinden kaçamıyorsanız o zaman kaderine cevap olarak gülümseyin yeter. Şunu bilin ki hiç bir insan kaderinden kaçamaz. Her ne olursa olsun bir gün bir yerde karşılaşacaktır. Her insan kendi geleceğini kendileri hazırlamaktadır. Alın yazımızda ne varsa onu yaşarız ve o bizim kaderimiz olur.

kader-sozleri

Kader hiç şaşmayan bir saate benzemektedir. Hatta anne ve babalarda bizlere kaderdir. Bizler tesadüf doğduk ama dünyada yaşamak zorundayız. Bu da bir kaderdir. Kaderi bilmeyen Allahı da tanımıyor demektir. Sitemizde bulunan anlam içerikli kader mesajlarını sevdiklerinize de gönderebilmeniz mümkündür. Kader deyip çekip giden insanları hiç anlamıyorum. Çünkü burada kader değil sen suçlusun bunu unutma. Kaderim senin için ölmek ise o zaman kaderime boynumu eğerim. Seni sevmek benim kaderimse seni hep seveceğimden emin olabilirsin.

Bir önceki güzel sözümüz olan En Komik Sözler başlıklı yazımızda En Komik Sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.