En Komik Sözler

En Komik Sözler

en-komik-sozler

Komik sözler arayanlar için sitemizde en komik sözler bulunmaktadır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Yepyeni en komik sözler karşınızdadır. Benim telefonumda yüzde bir şarj kaldığı zaman sanki yaralı birini hastaneye yetiştiriyor gibi hissediyorum. Hastanede iken benim bir hastalığım için filmimi çektiler. Sonra doktora sordum filmim hangi kanalda oynayacak diye. Zor kaçtım ellerinden valla. Annem bana dedi ki sen de göz var. Anneme cevap olarak dedim ki bunu on beş yıl sonra farketmen ne kadar acı. Bir gün sabahları polisler gelse de yat, yat dese ne güzel olur. Bir arkadaşa sordum facebook hesabın var ama hiç güncelleme yapmıyorsun. Durumunu güncelle dedim. Abi ya durumum yok dedi.

en-komik-sozlerden

Bir gün evde otururken ananneme yükselenin nedir diye sordum. Anannemin cevabı ise tansiyonum dedi. Kızların çoğu baklavalı erkekleri beğeniyorlar dediler. Ben de tüm gün boyunca bir tepsi baklava ile dolaşıyorum. Ama ne yazık ki daha bir kız bile bakmadı. Eğer alarmın çalmasına on beş dakika varsa hem yatar daha on beş dakika daha uyurum. Çocuk doğmuş adını Muhittin koymuşlar. Doğan bebeğin elini öpesim geldi. Yabancı ülkelerde odaların kapısı açık olduğu zaman kapıyı çalarlar. Ama bizim ülkede kilitli kapıyı bile açmaya çalışıyorlar. Bir arkadaşım istediği hakimlik sınavını kazanamadı. Sonra da arkadaşıma dedim ki sen daha gözyaşlarına hakim olamıyorsan ben ne diyeyim.

en-komik-sozlerden-

En Komik Sözler;Ben idam edilsem ve bana son isteğin nedir diye sorsalar. Annem hemen der ki onun evde her şeyi var. Sosyal medyaya fotoğraf fotoğraf yollayan kızların belden yukarısı olduğu zaman kısa boylu olduğu omuzundan yukarı olduğu zaman şişman ama sadece gözleri olandan kaçın diyorum. Dır dır etmesi diye, trip atmasın diye ve hep gözünüzün önünde olmasını istiyorlar. Japon balığı almalısınız. Senin körün göz mü hiç farkında değilsin. Bir arkadaş sevdiği birine otuz altı ay boyunca taksitle yüzük almış. Sonrada ayrıldılar ve şu an bir buçuk yaşında çocuğu oldu. Şimdi taksiti dokuz ay kalmış. Bundan sonra eski sevgililerine on dört şubat tarihinde kandil mesajlar göndereceğiz.

en-komik-sozler-hakkinda

Biri bana gül verse gül reçeli yaparım. Çünkü o gülü ne yapacağımı bilmiyorum. Taksiciye bindiğim zaman sürekli takside bulunan taksimetreyle kesişiyoruz. Galiba bana yazıyor. Siz istediğiniz kadar şehirli olun o peynir yine köyden geliyor. Bizim milletimiz araba yarışı oynarken tuşlara daha çok basınca araba daha hızlı yürüyecek sanıyorlar. Bizim Türk milletimiz gerçekten de bir alem ya.

Bir önceki güzel sözümüz olan En Güzel Aşk Sözleri başlıklı yazımızda En Güzel Aşk Sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.