Cuma Mesajları 2017

Cuma Mesajları 2017

cuma-mesajlari-2017-

Cuma mesajları 2017 Cuma günleri kutlama anlamında kişiler arsından genel olarak SMS mesajları bunun yanında diğer sosyal medya aracılığı ile yollanmaktadır. Cuma günlerinin anlam ve önemine yakışır cümlelerin ortaya koyulduğu ifadeler olmaktadır. Allah ezanla uyanan abdest ile kendine gelen, namaz kılındığında huzura varmasıyla ,secde ile yaklaşma fırsatı bulan, ettiğimiz dualarımız ile mümin olmamızı bizlere nasip eyle. Hayırlı nurlu cumalar İbadet konusunda gevşeklik göstermeyin, üzülmeye mehil etmeyin, eğer gerçekten inanansanız en üst olan sizlersiniz. Hayırlı cumalar. Ey Rabbim. Sonsuzluğun var olduğu merhamet ve rahmetinle bizleri bu deryada bir damla bile olsa, rahmetinden nasiplenmeyi hak etmemizi sağla. Bizlere inancımızın sevabını nasip eyle, ettiğimiz duaları kabul eyle. Cuma günümüzü mübarek eyle. Hayırlı cumalar. Saadet sonumuz olsun, Firdevs yurdumuz olsun, Kevser hayat suyumuz olsun, Resul Allah komşumuz olsun, cemalullahi seyredebilmek en yüce onurumuz olsun. Cuma gününüz mübarek olsun.

cuma-mesajlari-2017

İmkanların sona erdiği yerde iman kendini hemen gösterir. Sahip olduğun derdin ne kadar büyük olursa olsun derdinden daha büyük Allah vardır. Allah kullarını dermansız bırakmaz. Cumanız mübarek olsun. Cuma mesajları 2017 kapsamında ele alınan her anlamlı cümle inançların pekiştirilmesi ve kutlama amacıyla süslenmektedir. Yaşadığımız günler bizlere dostların güzellikleri ile, geceler ise dostlarımızın duaları ile mübarek olmakta. Sahip olduğumuz her damla umut dostlarımızın hediyesidir. Dualarımız sizlerin sevgisidir. Tüm sevgilerimizle birlikte cumanız mübarek olsun. Allah’ım senden dileğimiz sen bizi iman yoksunu inanç fakiri insanlardan uzak tut. Onların azabından muhafaza eyle. Gönüllerimizde sakladığımız iman ışığının sönmesine müsaade etme tek sığınacak limanımız sensin. Günahlarımızı af eyle dualarımızı kabul eyle. Hayırlı cumalar.Ya rabbim ruhumuzu daraltma, kalbimizi ne olur karartma, darda koyup çaresizce aratma, hak yolundan sapmamıza müsaade etme, bizleri senden başkasına yalvarmamıza izin verme. Âmin. Hayırlı cumalar. Namaz kılındığında hemen yeryüzüne dağılın ve Allah’ın lütfundan üstünüze düşen nasibinizi arayın. Ve Allah’ı daha çok zikrederek kurtuluşa erişin. Hayırlı cumalar.

cuma-mesajlari

Cennet bahçesindeki, güller yüzünüze, bülbüllerin en güzel nameleri dillerinize, Allah’ın en güzel sevgisi yüreğinize gönlünüze olurken bu mübarek cumanın bereketi üzerinize olsun hayırlı cumalar. Cuma mesajları 2017 gönderilirken o günün değeri herkes tarafından en iyi bir şekilde idrak edilerek cümleler ile daha anlamlı hale gelmesi amaçlanmaktadır. Sabretmesini bilirsen aç hemen ellerini duaya. Yaradan düşürmez seni dara. Kaldır başını aç ellerini semaya dualarının kabulü için sende katıl cumaya. Cumanız mübarek olsun. Yaşadığın sürece akrabalarına ve yolda kalmışlara, yoksullara hakkını vermekten çekinme, bunun yanında saçıp savurma boş yere, çünkü etrafa boş yere saçıp savuranlar şeytanın kardeşi sayılırlar. Şeytan rabbine karşı en çok nankörlük edendir. İnananların kalbine serpilecek duaların bolluğu ile hayırlı cumalar. Cuma mesajları, Cuma günü özel mesajlar, Cuma sözleri 2017, Cuma mesajları 2017, Cuma gününe özel mesajlar tüm güzellikleri ile insanlar arasında iletişim kanalları kullanılarak aktarım yapılmaktadır.

cuma-gunu-mesajlari-

Bir önceki güzel sözümüz olan Bayram Kutlama Mesajları başlıklı yazımızda Bayram Kutlama Mesajları gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.