En Yeni Derin Sözler

En Yeni Derin Sözler

en-yeni-derin-sozler

Bu sitede en yeni derin sözler bulunur. Herkese bu sitedeki en yeni derin sözler okumalarını tavsiye ediyorum. Hayat bize Allahtan armağandır. Bizde bu hayatta iyi yaşamak düşer ve iyi düşünceler dolu yaşamalıyız. Hedefi olmayan insanlar hiç bir yere varamaz bu hayatta. Daima bir yerden tökezlerler. İnsanlar arasında kendi kendilerini kandırırlar. Bunu sakın unutmayınız. İnsanlar yabancı dilden önce tatlı dili öğrenmelidirler. Zaferler kazanacaksanız zor olanları kazanın. Çünkü kolay zaferler ucuz olmaktadır. Kibir denen huy insanların bele bağlanan bir taş gibidir adeta. Herkese sorarsanız ömrünün yarısını hayallerindeki sevgiliyi aramakla geçiyor derler.

en-yeni-derin-sozler-1

Umut oldukça insanın içinde hep yeni gün gibi doğar. İnsanlara sesini değil sözlerinizi yükselteceksiniz. Sonuçta çiçekleri gök gürültüsü değil yağmurlar büyütür. Bu hep aklınızda bulunsun. Samimiyet demek dilden anlaşılmaz gözlerden anlaşılır. Bir insan eğer iyiyse övgüler daha iyi yapar. Ama insan kötüyse övgüler o insanı daha da kötü yapar. Kötülüğe engel olmasa bile iyi niyetten olmaktadır. İnsanlar kendi kendilerinin disiplin edemez. Sadece başka insanlardan disiplin eder. Bu sayfada istediğiniz gibi ve aradığınız gibi en yeni derin sözler bulabileceğinizden hiç şüpheniz olmasın.

en-yeni-derin-sozler-

Herkes bu siteye girer ve en derin sözler ile karşılaşırken hem sözleri sosyal medyada da paylaşmaktadırlar. Sizlerde sizi anlatan sözler bulup sosyal medyada paylaşabilirsiniz. İnsanlar poşet çay gibidir. Sıcak suyun içerisine ettiğiniz zaman rengini yavaş, yavaş kaybeder. Bir köyün horozu çoksa o zaman sabahı da geç olmaktadır. Dünyada üç şey var ve bunlar işlenmesi güç olan şeylerdir. Yaşamı bitmiş olan insanların yaşamı onu bitirdiği de bir gerçeği verdi. İnsanları ateşe atan kendi gafletlidir. Sanki akşam kıyamet kopacak gibi geliyor bana. İnsanlara çok güvenmeyin.

en-yeni-derin-sozlerden

O kadar çok yanarsınız haberiniz olsun. Haklı olduğunuz konularda bekleyin hak bir gün seni temize çıkaracaktır. Benim tek bir hatam var. Yüzüme gülenleri kendim gibi sanıyorum ben. Herkes bu dünyada edep sahibi olun ve edepli bir şekilde ölün. Ağlamaktan hiç bir zaman korkmayın. Herkes kendi vicdanını temsil eder. Hüküm verilen yüreği ile yapacaksın. Su gibi olun ama kayalardan bile daha sağlam olun. En yeni dertli sözler için bu siteye göz atın ve sevgilinize gönderin. Burada bulunan sözleri çok rahatlatacaktır.

Bir önceki güzel sözümüz olan Özel Günler Paylaşılan Güzel Sözler Listesi 2017 başlıklı yazımızda Özel Günler Paylaşılan Güzel Sözler Listesi 2017 gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.