En Yeni Etkileyici Sözler

En Yeni Etkileyici Sözler

en-yeni-etkileyici-sozler

Bu sayfadan en yeni etkileyici sözler bulabilir ve bu sitedeki sözlerden çok etkileneceksiniz. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Karanlık geceleri sert rüzgarlar sever. Yani seni sevdiğim gibi. Sevgin içine yavaş, yavaş süzülür. Ben çok utanıyorum. Bu yüzden de söyleyemem kimseye yalnızlığımı. Bu dünya sana olan aşkımı anlatmaya yetmez. Ben seni yarın sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecektir. Geçip giden zaman benim tek düşmanımdır. Beni bulamazsan bil ki senin gözlerine dalmış durumdayım. Sevmek aslında ölmekti ve ben seni severken öldüm. Senin dünyan karardığı zaman benim gözlerimin ışıltısı sana aydınlık olsun.

en-yeni-etkileyici-sozler-

Bu hayatta iki şeyden etkilendim. Biri senden etkilenmem diğeri ise senden etkilenmemden etkilendim. Benim dünyamı renklendiren sensin canım. Sen her yönlerden hayırlısın. Seni gördükten sonra kör oldu gözlerim. Senden başka kimseyi göremez oldum ben. Senin kalp güzelliğin yeter bana gerisi hikaye. Sen benim pembe rüyalarımın yarınları oldun. Seni sevecek kadar yaşayım ben çok uzun yaşarım. Bir insan senin yanında susuyorsa seninle konuşmak istiyor demektir. Kaybedecek şeylerin yoksa o zaman kazanacağınız vardır demek ki. Karanlık kuyular içerisinde buldum seni. Sen benim umut ışığım oldun.

en-yeni-etkileyici-sozler-2017den

Seni unutmak oksijensiz kalmak demektir bana sevdiğim. Tadı tuzu olan hayatıma sen meşrubat gibi geldin hayatıma. Seni sevmek adeta özgürlüğe koşmak gibidir. Bu siteden beğenebileceğiniz en yeni etkileyici sözler bulabileceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Gözlerine ilk baktığım zaman o heyecanı keşfettim. Şimdi de seninle aşkı yaşıyorum. İlkbaharda açan çiçekler gibi bana umutlar açtın. Sevdiğim benim. Bir insan uçurumun kenarına kadar gelecek ki kanatlansın. Bir insanların vicdanı tertemizdir. Çünkü vicdanı bu dünyada kullanmamıştır. Dünyada iki çeşit insan vardır. Biri bilime aç olan insanlar, diğeri de paraya aç olan insanlardır. Bazı tertemiz olan insanların bile kirli düşünceleri olabilir. Bunu sakın unutmayınız.

en-yeni-etkileyici-sozler-2017

Yüreği kadın ya da erkeği yoktur. Mert olan merttir. Bir kadın yürekten ağlıyor ve gözyaşı döküyorsa kalbine ulaşmışsınızdır demektir. Siz başınızı daima dik tutun. Başınızı eğik tutmayın. Elimde olsa senin sesine sarılmak isterdim. Giden gitmişse hüzünlendirmeyin kendinizi. Ben gençliğimi yıllarıma sadaka olarak verdim. Ben Allahlayım ve böyle sürdüğü sürece de ölüm bile güzel gelir. Öyle bir gel de ki mesafeler hiç kalsın. İçinize attıklarınız keder olur. Eğer içinde atamadıklarınız da kader olur. İnsanın evresinde gövdesi değil de yüreği kadardır.En Yeni Etkileyici Sözlerimizden bazılarıdır.

Bir önceki güzel sözümüz olan Özel Günler Paylaşılan Güzel Sözler Listesi 2017 başlıklı yazımızda Özel Günler Paylaşılan Güzel Sözler Listesi 2017 gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.