Sevgililer Günü Mesajları 2017

Sevgililer Günü Mesajları 2017

Red heart in woman and man hands, on green background

Sevgililer günü mesajları 2017 yılında da en anlamlı cümleler ile dile getirilmektedir. Şubat ayının on dördüncü günü kutlanan sevgililer günü için âşıklar kendi aralarında anlam bakımından derin ifadeler içeren cümleleri SMS yolu ile veya sosyal medya aracılığı ile iletimini yapmaktadırlar. Sevgililer gününe özel mesajlar olarak ilk göze çarpanlar; Evrendeki tüm çiçekleri sunsam sana kokusunu bastırırsın, renklerindeki masumiyet silik kalır yanında. Sana en güzel duygularımı bu satırlarda sunmak isterim, seni seviyorum. Seni seviyorum derken kulağın çınlasın, sana geliyorum derken yollarım kısalsın. Her doğan güneşte seni gördüm yağmur damlalarında aşkımızı, her akşamın oluşunda yıldızlarda aradım seni. Akşam olup ta gece çöker ya evrene sen benim çoban yıldızımsın her akşamın ilk karanlığında. Yalnız geceler benimle hissetmen için kendini, sana yolluyorum tüm sevgilerimi. Bir damla sevgi okyanusa bedel deseler de senin sevgini hiçbir yerde bulamadım sevgilim. Senden gittiğimi sanıyorsan yanılıyorsun, bedenim uzaklaşsa da aklım hep sende.

sevgililer-gunu-mesajlari-2017-

Sevgililer günü şubat ayının bir günü ama sen benim her günümsün canım sevgilim. Sevgililer günü mesajları aşıkların yüreğinden kopup gelen en temiz duygular olmaktadır. Kimisi gerçekten sevgisini dile getirirken kimisi küsmüş sevgilisinin gönlünü almayı hedeflemektedir. Bu yüzden kimisi hasret dolu kimisi aşk yüklü cümlelerden meydana gelmektedir. Sana her baktığında görebileceğin gökteki yıldızın olmak, her hüzünlendiğinde gözyaşını yağmur misali dökebilmen için bulut olmak isterdim. Sana öyle yakın olmak isterdim ki seni nasıl sevdiğimi görebilmen için. Sen küstüğünde gündüzler gece geceler zifiri karanlık oluyor, sen üzüldüğünde bulutlar göz yaşı oluyor ve sağanak oluyor gönlüme. Sen çöllerde çıkan serap oldun bazen, denizlerde yakamoz, sen gönlümün sultanı benim can yoldaşım oldun her zaman. Sevgililer öpüşürken gözlerini kapatırmış, birbirlerini gözleriyle değil kalpleri ile hissedebilmek için. Sen benim ruhumdasın her zaman hissettiğim tek duygum. Maviler bürünür denizleri andırırım, yeşillere bürünür baharı andırırım. Ben sana öyle gelirim ki beyazlar içinde tertemiz. Kuşlara özenirim hep hemencecik uçsam gelsem yanına ,bir öpücük kondursam yanağına ve seni ne kadar sevdiğimi gözlerine bakarak söylesem doyasıya.

sevgililer-gunu-mesajlari-2017

Sevgililer günü mesajları 2017 günümüzde sosyal medya kanalları kullanılarak en hızlı bir şekilde aktarım sağlanmaktadır. Bu kolaylık sayesinde teknolojinin de yardımı en yüksek seviyede olmaktadır. sevgiliye özel mesajlar en içten duyguların yansıması olarak cümle kalıplarını oluşturmaktadır. Hani derler ya en büyük aşklar imkansız aşklardır. İşte bende seni imkansızlığından dolayı seviyorum seni. Bazen soruyorum kendime; sen kimsin? Yaşayamadığım duygularım mı, yoksa yaşadığım en güzel anlarım mı? Yoksa farkında olmadığım beklediğim baharım mı? Güllere sor beni sana olan aşkımı ve bağlılığımı, onlar anlatsın sana batan dikenlerinin bıraktığı en derin acıları. Ben seni sevdiğim kadar yaşasaydım zaten o zaman aşkın adını ölümsüzlük koyardım. Yüreğimde hissettiğim tek arzusun sen, beni yaşatan tek duygusun sen ve her zaman sen olacaksın canım sevgilim.

sevgililer-gunu-mesajlari-

Bir önceki güzel sözümüz olan Ünlü Kişilerin Sözleri başlıklı yazımızda Ünlü Kişilerin Sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.